Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer szedése mellett...

Gyógyszer szedése mellett 2szer jön jön megy egy hónapba. Stressz, netán terhesség?

Figyelt kérdés

Közel 1 éve szedek foggamzásgátló tabit, Áprilisig probléma mentesen. Akkor volt közti vérzésem ami időben úgy nézett ki, hogy 1 héttel jött meg hamarabb és mire elmúlt, jött a következő. így 2 hétig volt meg. Akkor az orvosom azt mondta, hogy semmi probléma.

Most távol vagyok nagyon az orvosomtól, nem tudok azonnal hozzá menni, ezért a tapasztalataitokra lennék kíváncsi:

Most ismét közti vvérzésem volt, a 11. napon jött meg, nem volt túl nagy mennyiségű, de több, mint a pecsétlő.Tartott 6 napig. Ma veszem be az utolsó szem tabit, és várok, hogy megjön e szombat/vasárnap.

Volt valakinek már ilyen?Netán hallott valaki ilyenről. Amit én találtam abból terhesség lett. Ti mit gondoltok?



2015. aug. 27. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:

Amit nem írtam, hogy olyan érzésem van reggelente, mint aki be van rúgva. Szédelgek, nrki megyek mindennek, húz a fejem össze vissza.

Állandóan ennék, de éhes nem vagyok. Csak egyszer csak hopp, hangosan korog a hasam. néha szúrkál. És a hangulatom is olyan, ami már páromat is megilyesztette. Egyszer nevetek, aztá vitázok vele. Lehet ennek semmi köze ehhez.

2015. aug. 27. 11:22
 2/3 anonim válasza:
Nekem is hasonlo problemam van. 7dik honapja szedem a lindynett 20at. Regen evekkel ezelott is szedtem masfeleket azokkal mem volt ilyen ptoblema.aztan szultem sokaig nem szedtem. Most meg eddig ezzel se volt gond es most meg mar 8-9napja pecsetelek hol jobban hol kevesbe. A hasam is faj mintha meglenne rendesen.Ennek ellenere beszedtem mindet rendesen tegnap vettem be az utolsot. Most varok h 3nap mulva megjon e rendesen. Vagy elmulik e egyaltalan a kovetkezo level kezdeteig. Vagy neked mit mondott eloszor a doki h ez nem gond es ugyanugy ved??? Mert az van a betegtajekoztaton h a leggyakoribb mellekhtas 10 nobol 1nel van az osszevissza verzes,pecsetelo verzes....igzabol nem zavarna...ha tudnam h ekozben is rendesen ved e?!?! Szedjem tovabb ugyanugy?
2015. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Most nezem h nyaron irtad a kerdesed. Leirnad akkor h minlett?
2015. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!