Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan lehet tudni, hogy (pl....

Honnan lehet tudni, hogy (pl. sport hatására) átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Öt éve lovagolok hobbi szinten, és már több helyen is olvastam, hogy a szűzhártya elszakadásához nem kell feltétlen behatolás, sok esetben sportolás közben is elszakadhat. Honnan tudhatom, hogy "ép-e még" a szűzhártyám?
2015. nov. 7. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szex előtt 6 évig lovagoltam. Szerintem nekem már rég átszakadt a szűzhártyám, mert az első szex is nagyon jó volt, nem fájt, nem véreztem. Bár az tény, hogy barátom már hetekkel előtte tágított egy és két ujjal fokozatosan (én előtte sose ujjaztam magamat, tehát nem is tudtam összehasonlítani). Az első ujjazás sem fájt, bár ez is felizgatás kérdése szerintem. Ha nem vagy feszült, nem fog fájni. :)

19L

2015. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg tükörrel
2015. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!