Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1 honapja hagytam abba a...

1 honapja hagytam abba a fogamzasgatlot, es varom hogy meg jöjjön a menstruációm. Viszont eddig még semmi. :S szerintetek?

Figyelt kérdés
Amikor megkellett volna jonnie azota gorcsol egy piciket a hasam alja. Es a mellbimbom is erzekeny egy kicsit. A gyogyszert csak fél évig szedtem. Bezavarhat ez ennyire ? Vagy mennyi az esélye hogy teherbe estem?

2015. nov. 7. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Valoszinu hogy be kavart a hormonoknál, és ezert nem jon meg időben,. Szerintem ezek a mellékhatásai, de ha tenyleg ugy érzed hogy nem akar meg jönni, minden képen csinálj meg egy tesztet, nehogy baj legyen. :)
2015. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszod! :) ma akartam venni, de sajnos zarva volt a gyogyszertar. :( ha hetfoig nem akar még megjonni akkor mindenfele keppen csinalok egyet. :) lehet azert vagyok most ideges mert megszoktam hogy idoben jon meg. :) viszont ezek a "mindjart" megjon erzeses gorcs kiakaszt. :)
2015. nov. 7. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Tabletta abbahagyása után akár több hónap is kellhet, mire helyreáll a ciklus. Előtte rendszeres volt? Mármint még a szedés előtt?

Ha éltél nemi életet, akkor a teszt azért mindenképpen indokolt. Ha negatív, 3 hónapot várhatsz, ha addig nem jön meg, akkor orvos.

2015. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
30 napos ciklusaim voltak gyogyszer elott. Viszont tegnap szeretkeztem a parommal, es amikor jobban belem hatott, akkor mintha utkozott volna a mehemmel . Itt mar sejtettem hogy megfog jonni hamarosan mert akkor szokott igy lent lenni. Aztan olyan fajdalmaim voltak. Azt hittem most reggelre megfog jonni, de olyan szaraz vagyok hogy az hihetetlen
2015. nov. 8. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!