Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2honappal ezelott volt az aktus, es azota mar 2x megvolt. Most varom a harmadikat de nagyon felek. Rosszul lettem tegnap este,hanyingerem van viszont lehet csak elkaptam valami virust. Ha ket honappal ezelott volt utoljara es ketszer megvolt a menstruaciom akkor terhes lehetek?

2015. nov. 9. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az a kettő teljesen szokványos, normális erősségű volt- akkor nem vagy terhes.
2015. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az volt igen, és most kéne megjönnie vagy ma,vagy pár napon belül. De elég nagy stressz ért mostanában és ez miatt is bepánikoltam,, szóval lehet késni fog de akkor meg csak mégjobban ráizgulok az egészre...
2015. nov. 9. 17:33
 3/4 anonim válasza:
nem kizárt, hogy elkaptál valami vírust, mert napok óta nekem is szintén hányingerem van plusz néha társul hozzá émelygés is
2015. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy a para miatt lehet a hányinger is meg a késés is.
2015. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!