Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vizelet inkotencia hatásal...

A vizelet inkotencia hatásal van a szexre is?

Figyelt kérdés

Most derült ki (vagyis sejtem ) ,hogy vizelet inkotenciám van (nevetéstől ) S még szűz vagyok de vajon a szexre is hatással lessz ?

15L



2015. nov. 10. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom mitől van inkontinenciád. Nekem egy súlyos betegségem van, sclerosis multiplex. Ez az idegrostok pusztulásával jár és nálam ez okoz időszakosan inkontinenciát, illetve vizeletindítási problémákat. Már 16 éves korom óta szenvedek vele, most vagyok 20. Nekem gyakran kell pisilnem szex közben(ki is kell mennem), és ritkán előfordul az is , hogy rohannom kell, mert már kb csurog le a lábamon. Nem segít rajtam az sem ha előtte pisilek, mert nem tud kiürülni a hólyagom maximálisan.

Nekem mázlim van, mert a párom maximálisan elfogad és megérti, hogy nem tehetek róla.

Ettől függetlenül élvezem a szexet.:)

2015. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy akár mikor be csurog.
2015. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel menj el orvoshoz, mert nagyon fiatal vagy még.
2015. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyenge gátizom lehet az oka. Mindenképp keress fel egy gyógytornászt, aki foglalkozik ilyesmivel, és egy nőgyógyászt is. Lehet rajta segíteni, jobb minél előbb elkezdeni a terápiát. Ne szégyellj segítséget kérni, el sem hinnéd milyen sok nő van, aki hasonló problémával küzd.
2015. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként sportolsz valamit? Ha ugráló, futó sportokat végzel, az nem jó hatású a te esetedben.
2015. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült végül, hogy mi lehet veled? Mármint inkontinencia vagy egyéb dolog? Ha a helyzet változatlan, akkor ha gondolod megpróbálhatok privátban tanácsot adni ha szeretnéd:)
2016. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!