Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, mi lehet a bajom?...

Lányok, mi lehet a bajom? Ezek a tünetek:

Figyelt kérdés
Pár napja (mikor én is beleestem egy vírusos betegsége) elkezdtem érezni, hogy odalent ég. Többnyire fürdés után tűnt fel. Másnap is éreztem. Harmadnap is, mondom megnézem, láttam hogy vörös a hüvely körül mindenhol. Na mondom, hátha elmúlik. Erre 4. napra durvult a helyzet (1. bő folyásom lett sárgás-/ez eddig is volt már évek óta, de alig sárgás, mindig tisztasági betétet hordtam és nem zavart így... most már észhez kaptam, nem nagyon voltam tudatában hogy tényleg van valami problémám, mindegy, a lényeg hogy a héten bejelentkezek a nőgyógyászhoz, remélem hamar ad időpontot!! Csak hogy addig is kiderítsem, megkérdezlek titeket.) A folyáson kívül ég, kicsit csíp, érzékeny,.. és ki van fehéredve a hüvely feletti húgycső! A vizeletemet még ezután akarom majd megnézni, holnap az elsőt, hogy mit veszek észre benne. Majd megírom, hátha okosabbak leszünk. Addig is, van ötletetek?

2015. okt. 4. 22:20
 1/7 anonim válasza:
Huvelygyulladas
2015. okt. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szedsz antibiotikumot esetleg??? mert ahhoz kellene hüvelyflóra helyreállítót is alkalmazni.
2015. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szedek :/
2015. okt. 5. 12:14
 4/7 A kérdező kommentje:
és mi használna neki? kamilla borogatás, vagy más?
2015. okt. 5. 12:14
 5/7 anonim válasza:
#1vagyok! [link]
2015. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nekem most hüvelygulladásom van, de nekem fáj lent a derekam, alhasam is.....
2015. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gomba okozta hüvelygyulladás. Amint tudsz irány a nődoki! Az enyém elszabadult, és durva vizelési panaszokat okoz! Ne halogasd, inkább siess!
2015. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!