Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a mellem?

Miért fáj a mellem?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve a menzesz előtt egy héttel elkezd iszonyatosan fájni a mellem, és tök rossz, ha valaki hozzáér. Azért fura ez nekem, mert ezelőtt soha semmilyen pms tünetem nem volt. Lehet, hogy a szervezetem így jelez, hogy ideje lenne már szülni egyet? Vagy a hormonok szórakoznak velem? Nem gondolnám, hogy olyan komoly bajom van, ezért orvoshoz nem fordulnék vele, csak kíváncsi vagyok más is tapasztalt-e hasonlót.

29 éves vagyok egyébként.



2015. nov. 12. 15:39
 1/2 anonim válasza:
A hormonok szórakoznak veled. Minden ciklus más és más. Nekem vagy 18 évig mindig menstruáció előtt 2-3 nappal kezdett el fájni a mellem. Az utóbbi 2 hónapban már középidőtől érzem. Múlt hónapban ahogy megjött, még érzékeny volt a mellem, csak pár nappal később múlt el.
2015. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj, nálam azt tapasztalom akkor fáj amikor van peteérésem. Nekem kb. 10 napig fáj menzesz előtt. Lehet, hogy előtte fogamzásgátlót szedtél, azért nem volt ez a tünet?
2015. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!