Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is van sok hüvelyváladé...

Másnak is van sok hüvelyváladéka hiába, hogy nincs fertőzés?

Figyelt kérdés
Néha még bugyin is meglátszik, főleg mielőtt megjön pár nappal és középidő körül is. Krémes állagú, nincs semmi kellemetlen tünet. Nőgyógyász azt mondta, hogy nincs semmi bajom.

2015. nov. 13. 15:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
33%
Ha a nőgyógyász azt mondta semmi bajpd akkor miért írsz ki egy fölösleges kérdést?
2015. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fölösleges kérdés. Csak kíváncsi vagyok más van e így. Te meg akkor ne írj fölösleges választ ennyi.
2015. nov. 13. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Tejesen normális. A baj akkor lenne, ha ez nem így lenne!
2015. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Manapság ez nagyon gyakori, de azért nem mondható ideálisnak. Állítólag a mai nőknél azért van ez, mert a sok kémiai anyaggal, tusfürdővel, vegyi cuccal illatosított tamponokkal és betétekkel, síkosítókkal, stb, elrontjuk a normál hüvelyflórát. Ügyelj rá, hogy csak vízzel vagy megfelelő ph értékű géllel mosakodj, és minél kevesebb vegyszerrel érintkezz.
2015. nov. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Idézet egy cikkből:

"Tulajdonképpen hozzászokunk ehhez a nem teljesen rendben lévő állapothoz. Sajnos. Kereskedelmi tény, hogy sokkal több betét, és tampon fogy, mint amennyire a menstruációhoz szükség lenne, és széles körben elfogadott nézet, hogy az úgynevezett tisztasági betétre minden nőnek szüksége van, hiszen a mindennapos bő váladékozás, a hüvelyi folyás természetes jelenség. Korántsem így van ez. Van a női ciklusnak egy természetes ritmusa abban, mikor bőségesebb a váladékozás, mégpedig a ciklus közepén, a peteérés időszakában, de ezt leszámítva a természetes hüvelyi nedvesség nem annyi, mely eláztatja fehérnemünket, illetve nem szabadna annyinak lennie. Az erőteljes folyás, még ha az nem is erős szagú, még ha színtelen is (az erős szag, illetve sárgás, barnás szín bakteriális vagy gombás fertőzésre utal), azt jelzi, hogy a hüvely savas kémhatása nem áll fenn, és az ilyenkor megnövekedett mosakodási igényünkkel tovább rontjuk a helyzetet."

[link]

2015. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves 57%-os!

Hol írta a kérdező, hogy neki indokolatlanul sok folyása van? Teljesen normális, ha van minimális folyása úgy alapból, meg mint írta, hogy mielőtt megjön neki és középidő körül van neki több, vagyis ovuláció idején. Ez mind teljesen normális!!!

2015. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdésben írta: Másnak is van SOK hüvelyváladéka?

Persze relatív, hogy mi a sok. Ismeretlenül te sem mondhatod rá, hogy tutira normális a nála jelentkező mennyiség, ahogy én sem azt írtam, hogy abnormális lenne. Azért adtam meg a cikk linkjét, hogy informálódhasson, eldönthesse.

2015. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 57%-os!

Leírta, hogy ő mit tapasztal soknak, vagyis konkrétan körülírta. Vagyis amit írt, az nem sok! Csak ő ítélte meg soknak, mivel fogalma sincs, hogy mennyi a normális. De volt orvosnál, az orvos mondta, hogy nincs semmi baja, illetve a leírásából is látszik, hogy teljesen normális mennyiségű folyása van.

Akkor mit erőlködsz?

2015. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajod, ez egy normális fehérfolyás.
2015. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia,nekem is mindig bővebb,bár vizszinű,peteéréskor pedig még egy kicsivel több,bár inkább nyálszerű...Stresszelős tipus is vagyok,azt mondták attól is lehet több a hüvelyváladék.38/N
2015. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!