Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka hogy lerövidül...

Mi lehet az oka hogy lerövidült a menstruációm?

Figyelt kérdés
A menstruációm mindig normális mennyiségű volt. Tehát 5-6 napig tartott és az első 3 vagy 2 nap volt bő vérzés utána kevesebb. De most több hónapja ez lerövidült az első két nap van normális változó erősségű vérzés.Utána meg vagy alig van vagy szinte semmi. Mondhatni újabban a menstruációm 3-4 napos lett. Talán ami kicsit nem normális hogy mindig így 28-40 nap között jött meg.De volt hogy egyszer-kétszer negyven felett. Akkor is mikor normális volt.De az utóbbi hónapokban nem az és ez nekem furcsa, hónapokat nem hagyott ki mindig megjött rendszeresen.Barátom van de védekezünk óvszerrel komoly baleset még nem történt de a menstruációm változása miatt többször teszteltem és negatív volt az eredmény. Szerintem a terhesség ebben az esetben kizárt. Meg akkor az már látszana mivel kb nyár óta ilyen a mensim.Lehet komoly baj a háttérben? Lehet egészséges is? Olyanról hallottam hogy bővebb lesz meg tovább tart de nálam éppen ellenkező helyzet van. Később jön meg és kevés ideig tart. Viszont a második nap horrorisztikusan sok vért vesztek néha.Valamikor meg alapból alig menstruáltam. Amúgy nem vagyok serdülő 21 éves vagyok.

2015. nov. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, a hormonháztartásod és a ciklusod változhat az évek folyamán. De ha nem vagy benne biztos, konzultálj egy nőgyógyásszal, vizsgáltasd meg magad, hogyha azt mondja, hogy emögött lehet valami probléma is.
2015. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor is lehet normális ha második nap mondjuk nagyon vérzek harmadik nap meg már csak pecsételek?
2015. nov. 14. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció és menstruáció között is lehet különbség illetve olyan nincs mensivel, hogy ilyen még sose volt :
2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!