Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális hüvelyfertőzésre...

Bakteriális hüvelyfertőzésre jó a lactofeel hüvelygél?

Figyelt kérdés
Már voltam vele régen dokinál 2x kaptam egy gagyi 600ft-os antibiot,utánna egy erősebbet de az sem használt ,most kipróbálnám a lactofeelt hátha :)
2015. nov. 15. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik orvoshoz, sőt, ha rám hallgatsz, gondolom nőgyógyásznál voltál, menj el inkább egy bőr-és nemi beteg gondozóhoz, aki azt is megvizsgálja, hogy konkrétan milyen kórokozóról van szó és milyen számban és célzott kezelést kapsz rá.

Egy vény nélküli hüvelygéltől nem fogsz te rendbe jönni, ezt is elhiheted.

És az sem biztos, hogy a gondodat még a fertőzés okozza. Lehet a hüvelyflórád van már úgy oda, hogy azt se ártana rendbe hozni...

2015. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nőgyógyásznál voltam,volt kenet vétel is szóval a bakteriális az tuti. És nem nemi úton kaptam el.
2015. nov. 15. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza és kapsz másikat, ami használ is!
2015. nov. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És az, hogy nemi beteg gondozóba mész, ott nem csak nemi úton elkapható fertőzéseket kezelnek!

Senki nem mondta, hogy nemi úton kaptad el, viszont az ilyet pl. nemi úton tökéletesen át tudod adni.

A hangsúly nem a nemi beteg szón van, hanem a fertőzésen és egy wc használattal elkapott hüvelyi fertőzést is ki tudnak kezelni a bőr-és nemi beteg gondozóban! És ott esetleg még arra is felhívják a figyelmedet, hogy ha élsz nemi életet, akkor a partneredet is ugyanúgy ki kell kezelni!

2015. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudok elmenni orvoshoz...
2015. nov. 15. 16:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan írjon légyszi aki használta már ezt a gélt! :)
2015. nov. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!