Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a Lactofeel...

Szerintetek a Lactofeel hüvelygél segítene a problémámon?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám volt, 1 hete voltam orvosnál , canesten combit irt fel. Elmúltak a panaszok kivéve egyet. Ha felnyúlok , akkor még mindig kicsit büdös lesz az ujjam utána. Ez lehet a gombának az utóhatása? Az orvos lactofeelt is felirt, de azt mondta , hogy azt menstruáció elmúlta után kezdjem. 1,5 hét múlva jön csak meg. Ha megveszem ezt a gélt és 1-2 tubust elhasználok, az megszüntetné a kellemetlen szagot?



(orvoshoz nem áll módomban visszamenni, mert nincs időpontom. Pénzem sajnos nincsen magándokira)


2014. ápr. 3. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatod ezt a gélt, de inkább ne nyúlkálj fel.
2014. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért ne ? Tiszta az ujjam. És ha most ezzel nem foglalkozok, akkor a partnerem fog szembesíteni a problémámmal.
2014. ápr. 3. 13:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Gondolod te, hogy tiszta az ujjad...

Épp hogy múlóban van a fertőzésed, regenerálódni próbál a nyálkahártyád, helyreállni a flórád, te meg felnyúlkálsz az ujjacskáddal, amit erősen kétlek hogy jó dolog.

2014. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát jó.
2014. ápr. 3. 18:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de már egy hete nem érzek semmilyen tünetet, kivéve ezt és igy nem fogom tudni, hogy mikor múlik el.
2014. ápr. 3. 18:45
 6/11 Selfshadow válasza:
Tényleg ne nyúlj fel, bármit felvihetsz, még akkor is, ha kezet mostál előtte. A Lactofeel-t tudom ajánlani, de jobb lenne, ha mind a 7 tubust el tudnád használni szünet nélkül. A doki is azt tanácsolta, hogy menses után vedd meg. De ilyen problémára jó még (és olcsó), ha olyan joghurtot veszel (nem gyümölcsöset), amiben élőflóra van, és fürdéskor teszel a vízbe belőle, kb. a felét. Viccet félretéve, működik! :)
2014. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem a joghurtos tampontól is rosszabb lett a helyzet anno, mikor 1 éve is fertőzésem volt :/

Fürdeni meg nem merek, mert valószínüleg a sok hüvelyöblítéstől (tiszte vízzel) mostam ki a védekezőképességet magamból, de ha elmegyek fürdeni akkor nm bírom ki, hogy ne csináljam, úgyhogy inkább átálltam a zuhanyzásra.

2014. ápr. 3. 18:52
 8/11 Selfshadow válasza:
Ha "mindig" ezzel küzdesz, akkor Dermycet kellene felíratni. Nekünk is volt olyan betegünk, aki már kipróbált szinte minden gombaellenes gyógyszert, és mindig kiújult neki. Dermycet írtunk rá, 4 szem volt benne, ami 1 hónapra elég, mert heti 1 tablettát kell bevenni, és megszűnt a panasza. Bár drága gyógyszer, de hat. Volt akinek a gombás fertőzést a bő vérzése okozta. Ne hagyd ennyiben a dolgot, mert lehet rosszabb is! DE! Nem akarlak megijeszteni! :)
2014. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, azért nem mindig. Kb fél évente jön elő és mindig akkor mikor kicsit túlzásba vittem (heti2-3X) ezt az öblögetést, (meg régebben szappant használtam, meg babapopsitörlőkendővel is törölgettem magam, akkor meg 2 havonta volt ez) de mostmár tényleg leállok vele.
2014. ápr. 3. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:

A folyásod mennyiségéből, állagából, szagából tudni fogod hogy baj van-e vagy sem. Adj időt a gyógyulásnak, regenerálódásnak.

A lactofeel-lel meg várd meg a mensesed, ahogy az orvos mondta és csináld végig rendesen.

2014. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!