Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem rák? 1 hete észrevett...

Ugye nem rák? 1 hete észrevettem, hogy a szeméremajkamon nőtt egy hólyag szerű. Mára már sokkal nagyobb, és kemény, de nem fáj. Mi lehet ez? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek orvoshoz,de addigis valaki,ha tud valamit mondja el kérem!
2010. márc. 19. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből a leírásból nem lehet semmi egyértelműt kijelenteni, de ez akár még kemény fekély is lehet (mely fájdalmatlan), és akkor ezt bizony akár szifilisz is okozhatja. De természetesen más is lehet, de inkább menj orvoshoz, mert ilyenkor még antibiotikummal teljesen gyógyítható, de később már nagyobb bajt is okozhat (idegrendszeri, szív- és érrendszeri tüneteket).


Pont ma írtam egy másik válaszolónak szifiliszről, ha érdekel beleolvashatsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__7..

2010. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én furunkulusra tippelnék. Fertőtlenítős (betadinos) lemosás, párakötés hat rá.

De lehet szőrtüszőgyulladás is, az sem feltétlenül fáj, amíg be nem érik (mint a pattanás). Erre is jó a betadine.


Nyugi, hétfőig már csak két nap! Az orvos ránéz és tudni fogja, mi ez :=). Jobbulást!

2010. márc. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján lehet a bartholi-mirigy gyulladása is.Menj el nőgyógyászhoz,kapsz krémet,gyógyszert,szerintem nem komoly a dolog!:)
2010. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem bartholi,hanem bartholin akart lenni!:)
2010. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem rák nyugodj meg. Nekem is volt ilyen, elmentem nőgyógyászhoz azt mondta,hogy vegyek egy 0,5 lieteres tejet, tegyem be a fagyasztóba majd este tegyem rá a sunimra (természetesen ruhába becsavarva) majd ez lefagyasztja a dudort. Valóban így is tettem és teljesen elmúlt 2 nap alatt. Ma szombat van megpróbálhatnád szerintem nem árthatsz neki akármi is az és meg fogod látni,hogy vasárnapra apad-e. Hétfőn pedig irány az orvos!
2010. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem rák, ne aggódj:) A rák elég alattomos, általában nincsenek ilyen külső jegyei. (Max a bőrráknak)

Inkább tényleg begyulladt szűrtüsző, furunkulus, herpesz vagy ilyesmi.

2010. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!