Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok és még nem...

Barbara tóth kérdése:

13 éves vagyok és még nem menstruálok! Többi lent?

Figyelt kérdés

Mar kb 4 napja alul fáj a hasam es picit görcsöl

Egyik reggel arra ébredtem fel,hogy nagyon fáj a derekam

Azóta egyhült a derékfájás

De a hasam alul meg mindig görcsöl.

Meg fog jönni?

Már nagyon félek tőle hogy nem fog megjonni!

Anyu szerint ez AZ de sztem nem!

Szerintetek?



2015. nov. 17. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Én 38 éves vagyok, és még mindig nem menstruálok.

Lehet hogy azért, mert férfi vagyok?

2015. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony lehet az. Én is már napokkal előtte érzem, fáj alul mindenem és a derekam is persze. És életkorodat is tekintve lassan itt az ideje. Anyukádnak hány évesen jött meg? Mert elvileg neked is akörül fog.
2015. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:köszönöm értékes válaszodat,sokra mentem vele(lány vagyok)

2.válaszoló:köszönöm,anyunak is 8-ban jött meg(en is nyolcadikos vagyok)de ez anyának az idejétől is függ??

2015. nov. 17. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül függ attól, hogy anyukádnak mikor jött meg. Az én anyukámnak 14 évesen jött meg, nekem 12. 13 évesen még ne parázz ezen, legyen nálad mindig betét, mert nekem pont egyetlen egyszer nem volt, és persze, hogy akkor jött meg :D
2015. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Elvileg igen, van összefüggés a két dolog között, legalábbis én nagyon sok helyen ezt olvastam. Persze lehet eltérés anyukádtól, de időben adhat egy támpontot. Úgy értem ha neki is 13-14 évesen jött meg, legnagyobb valószínűséggel neked is ekkor fog. Amiket leírtál azok alapján szerintem ez már az lesz. Készülj fel rá, legyen nálad betét mindig meg fájdalomcsillapító.
2015. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom
2015. nov. 17. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
15-16 évesen sincs későn.Mindenkinek egyéni a szervezete, a derék és a szeméremcsont fölötti erős görcsös fájdalom mellett szokott még jelentkezni a mellduzzanat.Általában ezek 3 tünet együtt szokott jelentkezni, anya nyugodtan adjon fájdalom csillapítót.Semmi baj ez így szokott kezdődni.
2015. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. nov. 17. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hamarosan megjön, de 17 éves korodig ráér bármikor megjönni.
2015. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma megjott

👍🏻👍🏻👍🏻

2015. nov. 18. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!