Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Az normális ha 18...

S. O. S. Az normális ha 18 évesen még nem menstruálok?!

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Menj el dokihoz!
2015. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez kb az utolsó év, amíg meg kell jönnie (a legtöbb forrás szerint 18 éves korig kell megjönnie), de én azt javaslom, menj dokihoz és kérj egy kivizsgálást.
2015. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18 évesen már kellene, most van itt az ideje, hogy elmenj egy nőgyógyászhoz. Keres női orvost ha először mész, elötte talán könnyebb a vetkőzés és a beszélgetés is.
2015. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó rendben megpróbálok elmenni csak egy kicsit félek.

Ti tudtok női orvost Győr környékén?

Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. júl. 14. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Győr környéki, de mindjárt jön valaki, aki ottani.

Annyi, hogy ne félj, nem lesz semmi baj. Hosszú felsőben menj, az öltözőben leöltözöl, póló fennhagy, és így nem kell pucér hátsóval sétálgatnod.

Már ha megvizsgál. Egy ismerősömet hasonló panasszal csak ultrahangozták.

Nem nagy ügy, ne szorongj, a lényeg, hogy kiderüljön a helyzet.

2015. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó redben,megpróbáok nem szorongani emiatt.

Köszönöm szépen ez kicsit megnyugtatott.

2015. júl. 14. 14:02
 7/8 anonim válasza:

Szia! Én bátran merem ajánlani Dr Fekete Zoltánt, fiatalos, közvetlen, ennek ellenére nagyon jó szakember. Világ életemben rettegtem a nőgyógyászoktól, de neki olyan a személyisége, hogy szinte örömmel mászok fel a vizsgálószékre :) Mindig mindent elmagyaráz, szól amikor vizsgál, hogy mit fog csinálni, mellesleg nagyon ügyes keze van, soha nem fájt vagy volt kellemetlen egyetlen vizsgálat sem :)


Ha nem akarod felhívni akkor a honlapján is írhatsz neki e-mailt, hogy vérzésprobléma miatt szeretnél időpontot kérni! Általában pár órán belül válaszol!

2015. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm!
2015. júl. 14. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!