Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy a jobb...

Miért van az hogy a jobb oldali nagyajkam sokkal nagyobb mint a balodali? Ez baj, mert engem nagyon zavar:/

Figyelt kérdés
Lilás színű, és sokkal nagyobb. Mintha meg lenne nyulva vagy nem tudom. És attól félek hogy a barátomat zavarni fogja mikor lefekszunk. Még szűz vagyok, és már nagyon régóta ilyen. anyának se merem elmondani.

2015. nov. 18. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ezzel semmi baj!Kár ilyenek miatt idegeskedni.Ha meg tényleg annyira zavar,hogy befolyásolja az életed is ,akkor menj el egy nőgyógyászhoz és kérd ki a véleményét a plasztikáról.
2015. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyobb az egyik, mint a másik, mégsem zavart sose senkit, pedig voltam már pár emberrel. Nyugodj meg, aki tényleg szeret, az úgy fog szeretni, ahogy vagy. Téged zavarna ha a barátodnak az egyik heréje sokkal nagyobb lenne és lejjebb lenne, mint a másik? Ugye hogy nem. :)
2015. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahány nő, annyi alakú vulva. Nem mindenkié egyforma. Semmi probléma nincsen veled. Ha a barátodat ez zavarja, akkor vele van a gond, nem pedig veled.
2015. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van ez így.
2015. nov. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Plasztikáztatni semmiképpen sem szeretném.

Engem nem zavarna ha nem lenne egyforma a heréi :)

Köszönöm a válaszokat ez megnyugtató.

2015. nov. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!