Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet belső hüvelyi sérülés?

Ez lehet belső hüvelyi sérülés?

Figyelt kérdés

A párommal hétfőn voltunk együtt azóta (lehet hülyén hangzik) úgy érzem kidörzsölődtem ott belül.

Már a pisilés is fáj és égő érzés van szinte egész nap, néh egy kis pecsételő vérzés is, de rendesen látszik rajta, hogy az friss vér mintha egy sebből jönne.

Azóta meg sem próbálkoztunk az együttléttel.

Ma vásároltam egy canesten kombit a 3 naposat.

Szerintetek az segíthet valamennyit?

Külföldön vagyok ép és nincs biztosításom.



#Canesten Kombi #Hüvelyi sérüles
2015. nov. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,erre miért használsz canestent? Semmi köze a gombához szerintem. De ha pár nap múlva sem javul valahogy el kéne menni egy dokihoz! Vagy esetleg bepanthennel bekenni magad odalenn ( azt írják,hogy az jó méhnyak sebek eseten) szóval szerintem ilyen helyzetben sem fog ártani.
2015. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A canestent semmi esetre se használd, mert komoly baj is lehet belöle, használni viszont nem fog.


Szerintem mindenképpen orvoshoz kell menni, mert lehet méhszájseb, amiböl hamar kialakulhat méhnyakrák is.

2015. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet bakteriális fertőzés is. Ha már kezelni akarod magad doki nélkül, akkor inkább a Betadine kúp a megfelelő. Jobb lenne, ha orvoshoz mennél kitenyésztetni a baktériumot.
2015. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt hasonló. Canestent írt fel rá a nőgyógyász, mert ugyan baktérium is volt, de ezt elvileg a gomba okozta. Nekem elmúlt, de inkább fordulj orvoshoz.
2015. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!