Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Sérülések, balesetek

A kérdés

Bevertem a fejemet de nem volt se ájulás se vérzés ettől függetlenül lehet komolyabb belső sérülés?

Ma egy figyelmetlen ugrás után találkoztam az ajtókeret felső fa részével és elég nagyot koppant a fejem. Nem fáj csak ha erősebben megérintem, nem vérzett, nem vesztettem el az eszméletemet, minden képkocka rendben van a pillanat előttről és utánról. Nem szédülök,nem émelygek. Utána még dolgoztam 8-9 órát rosszullét nélkül. Viszont egyszer hallottam egy olyat ,hogy egy srác beverte a fejét nem volt szarul se semmi aztán pár napra rá meghalt mert bevérzett az agya vagy mi a franc, azóta parázok az ilyenektől. Dokihoz legközelebb szerdán tudnék eljutni.Szerintetek tünetek nélkül is lehet gáz? 19/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: fej, beütés, fejfájás

2014. jún. 7. 22:21  Privát üzenet  

A válaszok
medve5 nevű felhasználó válasza:

Egy kisebb ütéstől is alakulhat ki vérrög az agyadban.

Ettől 24-48 óra alatt meghalhatsz.

De szerintem csak túl parázod ezt a dolgot.

Nem kell bakancs listát írni...

Pár nap múlva nevetni fogsz az egészen....Remélhetőleg....

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. jún. 7. 22:43 Privát üzenet
Én egyszer el estem a lépcsőnkön. A szem kicsit be vérzett alatta felszakadt a bőr, a fülem mögött is plussz a bal járom csontom is szín váltós lett szóval nem kicsit verem be a fejem. Nem mentem dokihoz és még itt vagyok semmi bajom nem lett :P Az ember azért nincs porcelánból de ha attól jobban érzed magad akkor nézz el a dokihoz :)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. jún. 7. 22:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazából egy tünet van ami megfelel az agyrázkódásnak vagy valami komolyabbnak az pedig a hányinger. Viszont én utána bevágtam egy levest + húst amire jött egy kávé + kóla + sör+torta kombináció. Szerintem a hányinger inkább gyomorrontásnak tudható be. Legalábbis remélem. Köszönöm a válaszokat bármennyire is megrémisztett az első válaszoló első 2-3 mondata :D

# 3/5Időpont 2014. jún. 7. 23:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja még annyi ,hogy egy kicsit eres a szemem a széleken de szerintem az betudható a monitor bámulásának és a fáradságnak...legalábbis szerintem.

# 4/5Időpont 2014. jún. 8. 00:06 Privát üzenet
Élsz még? :D

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2014. jún. 25. 20:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gipszcserekor tényleg így megy? Bőv lenn
Mi lehet a bokámmal? Mennyire lehet súlyos lehet ez a sérülés? (többi lent)
Ha elkezdem valakinek szorongatni a torkát, nem fullad meg, csak elájul, ugye?
Miér ájulok el sérüléskor?
Nyaki ütőér elszorítása miatti ájulás miatt lehet valamilyen maradandó sérülés?
Reszleges bokaszalag szakadás után,3-4 héttel lehet súlyzózni? 5kg kézi súlyzó, állva

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Sérülések, balesetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!