Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bevertem a fejemet de nem...

Bevertem a fejemet de nem volt se ájulás se vérzés ettől függetlenül lehet komolyabb belső sérülés?

Figyelt kérdés
Ma egy figyelmetlen ugrás után találkoztam az ajtókeret felső fa részével és elég nagyot koppant a fejem. Nem fáj csak ha erősebben megérintem, nem vérzett, nem vesztettem el az eszméletemet, minden képkocka rendben van a pillanat előttről és utánról. Nem szédülök,nem émelygek. Utána még dolgoztam 8-9 órát rosszullét nélkül. Viszont egyszer hallottam egy olyat ,hogy egy srác beverte a fejét nem volt szarul se semmi aztán pár napra rá meghalt mert bevérzett az agya vagy mi a franc, azóta parázok az ilyenektől. Dokihoz legközelebb szerdán tudnék eljutni.Szerintetek tünetek nélkül is lehet gáz? 19/F

2014. jún. 7. 22:21
 1/5 medve5 ***** válasza:

Egy kisebb ütéstől is alakulhat ki vérrög az agyadban.

Ettől 24-48 óra alatt meghalhatsz.

De szerintem csak túl parázod ezt a dolgot.

Nem kell bakancs listát írni...

Pár nap múlva nevetni fogsz az egészen....Remélhetőleg....

2014. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én egyszer el estem a lépcsőnkön. A szem kicsit be vérzett alatta felszakadt a bőr, a fülem mögött is plussz a bal járom csontom is szín váltós lett szóval nem kicsit verem be a fejem. Nem mentem dokihoz és még itt vagyok semmi bajom nem lett :P Az ember azért nincs porcelánból de ha attól jobban érzed magad akkor nézz el a dokihoz :)
2014. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából egy tünet van ami megfelel az agyrázkódásnak vagy valami komolyabbnak az pedig a hányinger. Viszont én utána bevágtam egy levest + húst amire jött egy kávé + kóla + sör+torta kombináció. Szerintem a hányinger inkább gyomorrontásnak tudható be. Legalábbis remélem. Köszönöm a válaszokat bármennyire is megrémisztett az első válaszoló első 2-3 mondata :D
2014. jún. 7. 23:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi ,hogy egy kicsit eres a szemem a széleken de szerintem az betudható a monitor bámulásának és a fáradságnak...legalábbis szerintem.
2014. jún. 8. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Élsz még? :D
2014. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!