Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenti baj, de nem akarok...

Lenti baj, de nem akarok nőgyógyászhoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha sem volt ott lent problémám egészen idáig. Nőgyógyászhoz se mentem soha mert egyrészt fiatal vagyok, másrészt nem is volt szükség rá. De szeptember óta folyamatosan van valami, pontosabban mindig visszajön. Csíp a pisilés, fáj és viszket (kivül) és van hogy feldagad belül s kivül is. És ha egy picit már járkáltam meg összezárt lábbal ültem, gondolom beizzadt, és szaga volt... anya nyugtatott hogy csak felfáztam, adott egy kenőcsöt ami a fájdalmat csillapitotta és el is múlt de egy idő után újra előjött ez a probléma, most is.... Ez mitöl lehet?

18/L


2015. nov. 19. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

húgyúti bakteriális fertőzés, ami a nemi szervekre is áthúzódott, ha az első tünetek jelentkezésénél elmentél volna a háziorvosodhoz, kaptál volna egy egy- vagy kétadagos antibiotikumot és kutya bajod nem lenne


így mehetsz a nőgyógyászatra és az urológiára is, csak gratulálni tudok neked és anyádnak is

2015. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Persze, ne menj dokihoz, inkább várd meg, amíg egyre sz@rabb a helyzet. Aztán hátha maradandó következménye lesz.

18 évesen eleve évente ajánlott lenne már rákszűrésre menni.

2015. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ajánlott de nem muszáj. Eddig semmi bajom nem volt, gondoltam mi a szarnak matasson egy idegen férfi a puncimban xd Nekem ez nem normális dolog.... Orvos nélkül nincs erre valami gyógymód?
2015. nov. 20. 07:18
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
első körben menj el a háziorvoshoz és vigyél rögtön vizeletet is magaddal, hogy ott helyben megnézze... majd ő elmondja a további teendőket de ezzel tényleg ne játssz házi praktikákkal, mert komoly szövődményei lehetnek (imádkozz hogy még ne legyenek)
2015. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Keress doktornőt ha zavar a helyzet. Mostmár elég sok női nőgyógyász van, 3 évig én is nőhöz jártam, mert úgy gondolkodtam mint Te. Mostmár férfihez.
2015. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Jézusom biztos, hogy te 18 vagy és nem 8? Eddig semmi bajod nem volt - most meg van! Tényleg nem normális dolog, hogy elmész egy orvoshoz hogy meggyógyítson? Ha valaki kiírná, hogy rákos vagy, leesett a fél karja, nincsen-e valami otthoni gyógymód rá, te normálisnak néznéd? Tök mindegy hol vagy beteg, ez ugyanolyan. Hát ilyenkor igaz a mondás, hogy aki h*lye haljon meg!
2015. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ohh hogy rohadna ki a pofád utolsó :)

Remélem holnap elüt a busz.

Utolsó elötti: Mitől változott a hozzáállásod? Úgy értem, hogyhogy nem félsz a férfi orvostól már?

2015. nov. 20. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
jó kérdés. Anyám hiába mondta, hogy mindenki férfihez jár, én nőhöz jártam, soha nem is tudtam elképzelni, hogy férfihez fogok. 3 éven át jártam nőhöz (évente 1-szer), aztán 3. alkalommal beszólt valamit a nő és megsértődtem. Úgy döntöttem többet nem járok senkihez, 9 évig nem mentem. Azalatt szépen nőtt a méhembe jóindulatú daganat, amiről nem tudtam, 4,6 cm lett. 39 évesen jöttem rá, hogy mégis baba kellene, ajánlotta egy barátnőm a mostani férfi dokim, mondtam hogy szó se lehet róla, hogy pasihoz menjek. Aztán fél évig nézegettem a honlapját, minden létező véleményt a neten elolvastam róla, és végül bejelentkeztem. Az első alkalommal nagyon kivoltam, de azóta már sokszor találkoztunk, műtét, stb. mostmár ragaszkodom hozzá.
2015. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy ez történt veled :(

Melyik volt könnyebb, nőhöz vagy pasihoz menni először?

Mit szólt be a nő?

A férfi nem tesz megjegyzéseket? Nem fáj amit csinál? Én nagyon be vagyok szarva, széttenni a lábam egy idegen pasinak...Más pasinak se tenném szét nem hogy egy idegennek....

2015. nov. 20. 22:56
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
nem férfihoz mész széttenni a lábadat, hanem egy orvoshoz mész vizsgálatra!
2015. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!