Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lenti baj, de nem akarok...

Lenti baj, de nem akarok nőgyógyászhoz menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha sem volt ott lent problémám egészen idáig. Nőgyógyászhoz se mentem soha mert egyrészt fiatal vagyok, másrészt nem is volt szükség rá. De szeptember óta folyamatosan van valami, pontosabban mindig visszajön. Csíp a pisilés, fáj és viszket (kivül) és van hogy feldagad belül s kivül is. És ha egy picit már járkáltam meg összezárt lábbal ültem, gondolom beizzadt, és szaga volt... anya nyugtatott hogy csak felfáztam, adott egy kenőcsöt ami a fájdalmat csillapitotta és el is múlt de egy idő után újra előjött ez a probléma, most is.... Ez mitöl lehet?

18/L


2015. nov. 19. 22:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
ugyanolyan ideges voltam a váróban a nőnél is.
2015. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem tesz megjegyzéseket a férfi, és Mostmár szívesen megyek hozzá, ugyanakkor mégiscsak ideges vagyok a váróba.
2015. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális (nem lekezelő) válaszokat!

Aki irta hogy orvoshoz megyek, nem pasihoz: Máshogy gondolkodunk. De kétlem hogy te első alkalomkor nem féltél volna. Én azt látom, hogy szétteszem a lábam egy vadidegen férfinek, aki a puncimban matat xd Külömben is milyen perverz ember az aki nőgyógyásznak megy... oké, ilyennek is kell lenni, de az én nézőpontomban egy idegen férfi kerül az intim szférámba... és még csak azt se tudom hogy fáj e ez a vizsgálat....

2015. nov. 20. 23:43
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj, csak kellemetlen...
2015. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!