Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem fogamzásgátlò...

Most kezdtem fogamzásgátlòt szedni (2 napja) ettôl még megjöhet a menstruáciòm?

Figyelt kérdés
2 napja szedek fogamzàsgàtlòt. A menstruàciòm a napokban/héten kéne, hogy megjöjjön. A fogamzàsgàtlò ezt garantàltam kitolja, vagy a gyògyszer szedése mellett még megjöhet? Esetleg ezt lehet valahogy befolyàsolni? 7 napon belül fontos utazàson kell részt vennem..és ha lehet valahogy kitolnàm a menstruàciòm.
2015. nov. 21. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal a gyógyszert a vérzés első napján kell elkezdeni, és legközelebb akkor fog megjönni, mikor végeztél egy levéllel. Ez a megvonásos vérzés.

Nem mondta ezt el az orvos, te meg nem olvasol betegtájékoztatót?

2015. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mesntruáció első napján kellett volna elkezdeni szedni
2015. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

hát, most, hogy hibásan kezdted el szedni a tablettát a vén öreg isten nem jósolja meg neked, mikor lesz vérzésed legközelebb....o.O


komolyan ennyire nehéz megérteni amit az orvos mondd és elolvasni a betegtájékoztatót??? <facepalm>

2015. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó nagy baromságot csináltál. Az első három hónapban tologatni sem szabad, nemhogy már eleve rosszul elkezdeni a beszedést... Ezek után valszeg össze vissza fog pecsételni az egész hónapban, de mivel mindenkire máshogy hat, előre senki nem tudja. Ennyire nem megy a szövegértés, bakker?

19L

2015. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!