Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan rosszullét, amikor csak kevés választott el az ájulástól, vagy meg is történt?

Figyelt kérdés

Ha volt ilyen, akkor lehet tudni, hogy mi váltotta ki?

20/L



2015. nov. 22. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg öltözet egy fűtött buszon.
2015. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer csúnyán kificamodott a bokám, akkor majdnem elájultam a fájdalomtól és ijedtségtől. Egyszer pedig még gyerekkoromban sok vért vettek tőlem, éhgyomorra, le voltam gyengülve stb. Egyszer csak elkezdtem szédülni, aztán puff...csak az ágyon tértem magamhoz.
2015. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. Nekem a vércukrom érzékeny. Ha vmi jó cukros vagy fehérlisztes kaját eszek, aztán sokat állok, akkor néha behipózok:D
2015. nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tizenéves koromban elég sokszor előfordult, aminek egészségügyi okai voltak. De ájultam már el vérvétel után és nagy melegtől is.

24/L

2015. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen velem rendszeresen, alacsony vérnyomás miatt. Legutóbb észrevettem, hogy mindjárt elájulok, le is feküdtem a földre ég időben, de volt már hogy elájultam egy az egyben.
2015. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egynapi erős hasmenés után felpattantam az ágyból. Megkérdezték, hogy jól vagyok? Mondtam, hogy jól. Aztán rögtön el is ájultam.
2015. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!