Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció közötti 1...

Két menstruáció közötti 1 hetes "vérzés"?

Figyelt kérdés
Október 8.-án voltam nőgyógyásznál azzal az ijesztő tünettel, h 2 napja sötét barna sűrű folyásom van. (szept. 25.-én múlt el a rendes menstruációm) A doki kenetet vett, és felírt néhány gyógyszert. Eltartott ez a furcsa állapotom 5-6 napig. Most ebben a hónapban a ciklusom 13. napján megint elkezdődött, de most már péntektől péntekig tartott. Nagyon meg voltam rémülve, tampont nem mertem használni, annyira sűrű volt, úgyhogy tízenéves korom óta először betéthez folyamodtam. Most megint az orvosomtól jövök, aki csak annit mondott, nem tud mit csinálni velem, a cytologiai leletem rendben van (kenet minta értékelhető; kenet érték: benginus sejtelvátozások; cyt. adatok: flóra- baktérium)szedjem csak a gyógyszereket. Mitől lehet ez a vmi? Nem is tudom minek mondjam, mert a foláshoz túl sötét, a vérzéshez meg túl sűrű... Valaki?

2015. nov. 23. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost, érdemes talán több szakembert megkérdezni. Szurkolok, hogy rendben legyen minden.
2015. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!