Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már két hete késik a menstruációm,bár soha nem volt kifejezetten pontos, de ennyit nem szokott késni. Ma nagyon kevés egyszeri barnás folyásom volt. A hasam már azóta fáj, mióta meg kellett volna jönnie a menstruációmnak.A barátommal együtt voltunk és védekeztünk is,de sajnos nem vagyunk mindig elég óvatosak. Tegnap csináltam egy tesztet és negatív lett, de nem reggeli pisiből csináltam és aggódom. Vajon lehetek terhes?
2015. nov. 24. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:

2 hét késésnél már a délutáni teszt is kimutatja, ha terhes vagy.

Nagy extrém esetet tudnék csak elképzelni, hogy ha valaki rendesen védekezik és már 2 hete késik a vérzése és negatívat tesztel, hogy az mégis terhes legyen.

Szóval szerintem nem vagy az.

Majd megjön.

Ha meg a következő 2 hétben sem, akkor meg fordulj orvoshoz, mivel élsz nemi életet, így évente egyszer amúgy sem árt, sőt kifejezetten ajánlott meglátogatni a nőgyógyászt!

2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szexelsz, nyilván lehetsz. Bár most valószínűleg nem vagy az.
2015. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!