Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok terhessegi tunetem meg...

Sok terhessegi tunetem meg van. Vizelesi inger, hanyinger, derekfajas. Ha terhes lennek most kellene hogy a 4. honapba legyek.3 tesztet csinaltam mind negativ. Akkor nem lehetek terhes semmikeppen ugye?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amiket leírsz, kora terhes tünetek, négy hónaposan már nincsenek. Talán pont a 2. trimeszter az, ami szinte tünetmentes.

Ha 3 hónapos terhes lennél, azt a teszt tuti kimutatná. Valószínűleg felfázhattál.

2015. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menzeszed van? Elég alap kérdés :D
2015. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyazon márkájú teszteket vettél? Próbáltál mást? Mert lehet a teszt széria hibás, de a tünet lehet felfázás, fertőzés is. Menses megvolt?
2015. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek elég sok mindennek lehetnek a tünetei.

Menstruálsz rendesen?

2015. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azota meg volt.de olvastam h valakinek meg jon terhesseg alatt is azert ijedtem meg :/
2015. nov. 18. 11:03
 6/11 A kérdező kommentje:
Szedulok is sokszor...lehet hulyesegnek fog hangzani de az valahogy nem kapcsolodhat hogy a mostani 1honapban lefogytam 10kgt?es h ez nem egeszseges ez azert?
2015. nov. 18. 11:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem, miért terhességre gondolsz.

Nyilván felborult a szervezeted a hirtelen fogyástól.

De miért fogytál? Fogyóztál?? Ha igen, akkor hagyd abba. Ha nem, akkor meg menj el a háziorvoshoz és mondd el neki. El fog küldeni labor vizsgálatra, hogy kiderüljön, hogy mi a gond.

Én ebből akár cukorbetegségre is gondolnék. A hirtelen fogyás és a gyakori vizelés volt a férjemnél a két tünet.

2015. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert lehetne az is...es lemertem egyik nap a vercukromat es 5 volt..az jo nem? Igen fogyoztam..csak az elso honapban ment le ennyi azota mar csak hetente 1 kg...most vagyok az 5.heten.akkor elmegyek :/
2015. nov. 18. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 10 kiló egy hónap alatt rengeteg. Biztosan nagyon megviselte a szervezetedet.

Ha sportolsz is a fogyózás mellett, akkor attól is fájhat a derekad, hogy nem jól végzed a gyakorlatokat. Hányinger lehet a kevés étel miatt.

2015. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz es "csak" ennyi lesz :/ :)
2015. nov. 18. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!