Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számithatok miután...

Mire számithatok miután mindkét petefészkem eltávolították?

Figyelt kérdés
Az éves kötelező vizsgálaton derült ki hogy gáz van és el kell távolitani a másik petefèszkem is. 19 voltam mikor a bal oldalit eltavolitottak, most 21 vagyok es az orvos szerint a jobb oldalit is el kell. Sajnos az orvos màr utolso betegkènt kezelt es gyorsan le is razott, de kaptam idopontot 2 het mulva ahol feltehetem a kerdeseim, de nem birom ki addig. Meg igazabol kivancsi vagyok màs hogy èlte meg a dolgokat es nem csak az orvos vèlemenye èrdekel. Kèrdèseim kb. Hogy zajlik a menstruacio petefeszkek nelkul? Hogy tudtatok megbaratkozni vagy elfogadni hogy sosem lesz gyereketek? Es igazabol minden ami ezzel kapcsolatos. Vàrom a vàlaszokat.

2015. nov. 25. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

én nem a gyerek miatt aggódnék, mármint persze, az is fontos, hanem inkább maguk a női megjelenés hiánya, az elnőietlenedés

megkérdeztem, hogy miért volt/van szükség a műtétre?

nem gondolkodtál még más orvoson, esetleg maszekban?

2015. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
A petesejtekből sem menthető semmi? Hátha szeretnél saját gyereket akár béranyától később.
2015. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%

Miért szeretné kivenni? Édesanyámnak (aki maga is orvos) 24 évesen, ciszta miatt kivették az egyiket, majd kis idő múlva a másikat is ki akarták, amit ő nem akart, nem látott indokoltnak orvosilag. Másik orvos felülvizsgálta és azt mondták, az első műtét sem feltétlenül kellett volna...

Ha daganatgyanu van, az más, de ha egyszerű ciszták, azok elmúlhatnak, akkor nem biztos, hogy szükség van műtétre. Szerintem mielőtt kivetetnéd, mindenképpen kérdezz meg más orvosokat is! Hátha elkerülhető a dolog...

2015. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!