Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem ismer valaki egy tisztessé...

Szilvia07 kérdése:

Nem ismer valaki egy tisztességes nőgyógyászt Zalaegerszegen, aki ért a szakmájához és nem feltételezem róla, hogy inkább kazánfűtő-szerelő?

Figyelt kérdés
Október 23-án volt utoljára menstruációm. Aztán következő hónap elején, éppen ovuláció idején nem védekeztünk. Mióta menstruációm van, 28 naposak a ciklusaim. Nem 27, nem 29, hanem 28. Órát lehet hozzá igazítani. November 19-én kellett volna, hogy megjöjjön, de nem jött. 3x fordult elő, hogy nem jött meg időben, ebből 3 gyerek lett. És most. Elmentem nőgyógyászhoz, hogy megerősítse vagy kizárja a terhességet, mert úgy gondoltam, hogy a XXI. században ez ilyenkor már lehetséges. Ő azt mondta, hogy nincs az az orvos, aki ennyi idős terhességet meg tudna állapítani. Szerintem, csak ő nem tudja, ezért a kérdésem, hogy nincs-e valaki köztetek, aki ismer egy tisztességes, lelkiismeretes orvost, aki nem most hagyta ott az egyetemet..

2015. nov. 27. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy tesztet.

Amúgy Vass Csaba. Ünnepkor, éjjel zuhantam be, velem orvos még ilyen emberségesen nem viselkedett (bár aneszt ügyeletben volt). Ezért kezdtem hozzá járni nőgyógyászatra is.

2015. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Vettem már tesztet, lett közte pozitív is, negatív is. Gondoltam, biztos, ami biztos, erősítse meg orvos.. De ez nem orvos volt, akihez mentem, csak egy senki fehér köpenyben. Magánrendelésre nem akarok menni, annyira nem vagyunk eleresztve anyagilag. Jó lenne, ha sima szakrendelésen ki tudnék valakit fogni.
2015. nov. 27. 07:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Én Goldfinger Jenőhöz járok már régóta, nagyon meg vagyok vele elégedve. Bár ő tényleg így néz ki mint egy jól megtermett kazánfűtő. Nem tudom, hogy nála voltál-e. Egyébként négy hetes terhességnél még tényleg nincs mit látni, főleg kézi vizsgálatnál, zegen meg az uh-hoz külön időpont kell... De ott is maximum még csak megvastagodott mehnyalkahartyát, felritkulást látna.

Én korábban jártam Vass Csabához, normális volt, bár a problémámat egyáltalán nem tudta kezelni, csak fogamzásgátlót akart adni és ezzel letudni. Most meg volt nemrég egy műtétem, ő volt az aneszteziológus, éshhabár jófej orvos, sokat viccelődik,.az nem volt túl.szimpatikus, hogy magamnál voltam, és mondta az orvosomnak, hogy álljon neki, mikor a dokim szólt, hogy de hát még teljesen magamnál vagyok, még neki állt feljebb, hogy nah és, úgysem emlékszik rá,.ha most neki állsz. Akit még sokan dicsérnek,az a Kádasi, meg az új orvos a Gőgös Péter, állítólag ő is nagyon jó, és tényleg szimpatikus volt nekem a napi viziteknél, mindenkihez volt pár jó szava, nem csak körbefutott, mint a legtöbb orvos.

2015. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2015. nov. 27. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:

A kimaradt menstruáció után pár nappal egy sima manuális vizsgálattól még nem kell csodát várni, ilyen korán még UH-n is nagyon kevés látszik.

Nálam H. Tihamér a befutó, UH-n nagy eséllyel hozzá kerülsz.

2015. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy kevés látszik UH-on, hogy manuális vizsgálatnál nem sokat lehet ilyenkor mondani.. De nem erre (is) találták ki a vérvizsgálatot? Nekem már oly mindegy lenne, hogy mit mondanak, csak egyértelmű legyen. Nekem ebben a kórházban meghalt a lányom orvosi műhiba miatt. Akkor is azt mondták, ez benne volt a pakliban. Én csacsi meg azt gondoltam, hogy a XXI.szd.-ban ez csak k.-ra ne legyen a pakliban. Pereltem, nyertem. Persze a lányom nem kaptam vissza. Ezt csak azért írtam le, mert most kísértetiesen ugyanazt a nemtörődömséget tapasztalom, mint akkor. Egy menstruáció több okból kimaradhat. 1. Terhesség 2 Méhen kívüli terhesség, 3 Hormonzavar 4 Ciszta és még sorolhatnám. Szerintem nem játék és joggal várom el a körültekintő, alapos vizsgálatot. Azért köszönöm a hozzászólást!
2015. nov. 30. 06:16
 7/9 anonim válasza:
Nah én H.T-hez nem mennék. De ezek annyira egyéni dolgok. Viszont ha te neked ilyen tragikus tapasztalatod van a kórházzal, én biztos nem játszanék a tűzzel, hanem mennék magánorvoshoz. Értem én, hogy pénzbe kerül, de van orvos, akinek a terhesgondozási díja 5 ezer Ft, van, akinek kevesebb, és a szülésre sem mond mindenki árat. Ráadásul sztk-ba járva szinte megoldhatatlan, hogy az ember mindig ugyanahhoz a dokihoz kerüljön, és én pl nem tudnék ahhoz az orvoshoz szólni sem, aki miatt meghalt a gyermekem, én biztosra mennék, hogy elkerüljem. Akár privátban is, de megírnád, hogy kinél jártál most és ki vétett műhibát?
2015. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most esküszöm, nem tudom kinél jártam, de a tojáshéj még a valagán volt.. A másikat megírtam privátban.
2015. nov. 30. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt. Megdöbbentő. Nem tudom, hogy kinél történt, bár lenne pár tippem, mert jártam pár orvosnál, mire kikötöttem a mostaninál és tapasztaltam pár dolgot. Abban egyetértek az előző valaszoloval, hogy jobb lenne keresned saját orvost, mert simán belefuthatsz, hogy találkozol azzal az orvossal rendelésen, akinek a hibájából meghalt a kislányod, persze ha még itt dolgozik zegen. Bár gondolom műhiba ide vagy oda, el nem tiltották.
2015. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!