Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Korpásodás ellen babaolajat...

Korpásodás ellen babaolajat kentem a hajamra! Nem jön ki az olaj, olyan mintha már 2 napja vizes lenne! Sampon nem használ, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ismerös :(


Az én tapasztalataim szerint semmit se tudsz tenni!:(

Én 2hete jártam igy!Egy héten keresztül naponta sampon balzsam és szép lassan "kikopott"!


Lehet hülyeséget mondok,nem próbáltam!De pont ma olvastam ezen az oldalon a zsiros hajra jó a hintöpor!Végülis az olaj is zsir!Talán egy próbát megér!

Veszteni már nem veszitesz semmit vele!


Sok sikert!


A.

2008. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
pff, sztem kend be hajad még mindennelami létezik és várd meg amég szépen kihullik. Minek a babaolaj és a hintőpor? A hajnak más a szerkezete mint a bőrnek, miért nem hajra való dolgpokat használtok? Esetleg egy fodrász nem tudna segiteni?
2008. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
a korpáshajra meg az ecet nagyon jó, ecetes ronggyal dörzsöld végig a fejedet hajmosás után,és nyoma se lesz a korpának.
2008. szept. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

korpás hajra a gyogyszertárban 400 forintert kapható kenes sampon a tokeletes megoldas. hosszu evekig kuzdottem a korpaval, mire ratalaltam.

par alkalom utan elmult.

sot, van egy ismerosom, aki mindig sotet ingekben jart, és szornyen korpas volt a haja, es annyira irritalt mar, hogy hozzavagtam egy dobozzal, és neki is elmulasztotta.

2008. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
enyi baromságot sürűfésüvel fésüld a hajad gyakran
2010. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sörös lemosás. alkoholként zsíroldó, és finommá teszi a hajat.
2010. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!