Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt nektek van...

Menstruáció előtt nektek van "éhség-rohamotok"?

Figyelt kérdés
Nekem mielőtt megjön egy héttel előtte folyton annyira éhes vagyok, meg kívánós, hogy hihetetlen... Hasonló tapasztalatok? Mivel lehetne ezt kiütni?

2015. nov. 28. 20:45
 1/5 anonim válasza:
54%
Semmivel :) ez így normális
2015. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiütni semmivel nem lehet. Vagy "behódolsz" a vágynak, és zabálsz, vagy elhiszed magadról, hogy baromi erős vagy, én normálisan étkezel, miközben szenvedsz.

Nálam amúgy ez a helyzet még egy jókora hisztivel is társul: ha zabálok, akkor azért, hogy hízni fogok, ha nem eszek, akkor azért, hogy mit akarok enni.

2015. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jajjj utolsó, pont ugyanez a szitu :D akkor megnyugodtam, ha nem vagyok ezzel egyedül. mert körülöttem sokaknak úgy telik le a dolog, hogy észre se veszed rajtuk a különbséget :D
2015. nov. 28. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én édességre vágyom ilyenkor mindig. Hiszti a csokiért, aztán ha bezabáltam, akkkor hiszti, mert mekkora hátsóm lesz így... Az sem segít, hogy pár nappal mielőtt megjönne, iszonyatosan vizesedek, többet mutat a mérleg és dagadtabbnak is érzem magam, amit persze a csokival párosít az agyam rögtön.

Egyéb tünetem hogy egy nappal azelőtt hogy megjönne hasít a fejem egész nap csillapíthatatlanul. Részben áldás, mert így tuti biztos lehetek benne, hogy másnap megjön, részben átok, ami gondolom érthető. A fejfájás mellé jön valami világvége érzés is, amikor tényleg jobb ha nem szól inkább hozzám senki. :D

2015. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó dolog nőnek lenni! :D
2015. nov. 29. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!