Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A stressz tehet ennyire éhessé?

A stressz tehet ennyire éhessé?

Figyelt kérdés

Folyton enni akarok.

Először azt gondoltam, azért, mert a menstruációm késik (mindig szokott), de ilyen még sosem volt.

Érettségi előtt állok, egyértelmű, hogy ez hatással van rám, ideges leszek, az evés egy pótcselekvés, na de ennyire.

A gyümölcsöt egyáltalán nem kívánom, nem képes csillapítani ezt a fajta "zabálhatnékot"

olyanok kívánok, mint pizza, szendvics, főzelék, tészta. Laktató, telítő dolgokat.

a stressz teszi ezt, vagy tavaszi fáradtság, kialvatlanság ( mert azt sem igazán tudok)

Nem akarok hipochondernek tűnni, vagy képzelegni, csak nem akarok elhízni

tanács?



2014. márc. 12. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy terhes nem lehetek, mivel nem voltam senkivel
2014. márc. 12. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van menstruációs problémád akkor ez a falásroham utalhat inzulinrezisztenciára PCOS-re is akár. Van egy tezst ezen az oldalon töltsd ki bár nem szentirás ami z eredmény mert pl nekem azt irja kicsi rá az esély mégis fennáll a probléma.
2014. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen! A stressztől lehet ez a nagy fokú étvágy, sőt a mensid is késhet tőle. Semmiképpen ne kezd el evéssel orvosolni, mert bizony a kilók hamar felrakódnak, amitől még rosszabbul fogod érezni magad, ezáltal mégtöbbet fogsz enni, hiszen mint "eszköz" beválik.


Vannak természetes recept nélkül kapható stresszoldók. Ne keverd az antidepresszánsal, nem lehet hozzászokni. Ilyen a valeriana, a hova, a többit nem ismerem.

Nekem kb 1 évig kitart egy doboz, vagy még tovább. Akkor szedem be, ha ideges vagyok, és nem tudok aludni. Az éhségedet is visszaveszi, hiszen nem a kajába fogod keresni a nyugalmat.

2014. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi véletelünül elöbb elküldte!

Tehát itt a teszt. [link]

és itt van hogy mi is az a PCOS:

http://www.youtube.com/watch?v=UQOyRy0T6r0

2014. márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2014. márc. 12. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
stressztől inkább fogynak az emberek. én is érettségi előtt vagyok. én kb 9 kilót adtam le akaratlanul:/
2014. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!