Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell belső részeit lehet...

A mell belső részeit lehet érezni?

Figyelt kérdés

Évek óta mindkét mellemben ugyanakkora méretű,alakú "valami" van. Eddig nem nagyon érdekelt,de most valamiért idegesít,annyi hormonális és női gondom volt 2 éve,hogy már minden ilyen dologtól félek. Nem tudom,hogy másnak milyen,de a belső részeit lehet érezni? Gondolom nem üres és nem lehet teljesen összenyomni,szóval ez normális amit érzek? Teljesen szimmetrikusnak érzem mindkét mellemben ezt a valamit,olyasmi,mintha szilikonom lenne, vagyis hát ehhez tudom hasonlítani,hogy értsétek mire gondolok. Napok óta sírok,annyira félek,hogy ez mi lehet. Ciszta,vagy valami komolyabb, esetleg rákos elváltozás? :(

17/L



2015. nov. 30. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltehetően a tejmirigy állományra gondolsz, azt tapintod ki.
2015. nov. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak mert múlthéten pont volt egy riport a TV-ben és mutattak mammográfiás vagy ultrahangos képet,és ott a mell oldalról üres volt. Ezért ijedtem meg ennyire.

De teljesen szimmetrikusnak érzem,a mellem komplett belső része. Köszönöm a választ,kicsit nyugodtabb vagyok! :)

2015. nov. 30. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Valamit természetes, hogy lehet érezni, nem légüres tér van a melledben. Szerintem amit érzel az teljesen normális. Ha más lenne az nem lenne mindkét melledben egyformán (szerintem).

Nekünk a gimiben behoztak órára egy rákos és egy egészséges "mellet". Ott megmutatták mit kéne érezni ha baj van. Én tapintásra azon a bemutató darabon olyant éreztem mint egy kis golyó amiből több darab és méretű is volt. Mint egy üveggolyó, olyan volt, és mozgatható a szöveten belül.


Remélem kicsit megtudtalak nyugtatni.

De szerintem menj el nődokihoz, és mond, hogy vizsgálja meg. Az a legtutibb, főleg, ha úgyis volt problémád.

2015. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nem azért volt üres, mert tényleg olyan! Hanem azért, mert a lágy szövetek nem látszanak olyan élesen mint mondjuk a csont! Sőt, inkább tűnnek üres térnek.
2015. nov. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak ahogy két ujjal összenyomom úgy érzem,hogy kemény,de megnéztem képen és a tejmirigy állománynak gondolom már így. A héten megyek mindenképp orvoshoz, de valakitől meg kellett kérdeznem,hogy mi lehet ez,annyira idegesített már a dolog.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2015. nov. 30. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza. [link]
2015. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam orvosnál,azt mondta,hogy a tejmirigy állományomat tapogattam ki. :)

Köszönöm szépen mindenkitől a segítséget! :)

2015. dec. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!