Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális méhszáj?

Szerintetek ez normális méhszáj?

Figyelt kérdés

Egyik nap felnyúltam a hüvelyembe és kb. egy kisebb mutatóujjnyira egy kis diónyi "kinövést" tapintottam. Körbe tudom járni az ujjammal, utána nincs út. :D Viszont kicsit mintha inkább balról jönne és van rajta egy kis nyílás, ami nekinyomódik szemközt a hüvelyfalnak, annyira kiáll.

Ilyen a méhszáj? Eddig (amikor néha felnyúltam) sosem értem el. Gondolom számít az, hogy holnapra várom a menstruációm (ahogy olvastam).

Na de. Szerintetek is a méhszájam találtam meg? És normális, hogy így kidudorodik? Tapintásra egyáltalán nem olyan mint a női nemi szerveket ábrázoló képeken!


Légyszi, ne gúnyolódjatok, még akkor sem ha hülye kérdés. Tényleg nem tudom.



2015. nov. 30. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megtaláltam a válaszom itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__73121..

De ha esetleg valaki másként véli, írja meg, köszi!

2015. nov. 30. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt találtad meg, menzesz előtt megduzzad :) teljesen normális
2015. nov. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az a méhszájad. És leírás alapján teljesen normálisnak tűnik. Kb. kis diónyi nagyságú, ujjal körbe lehet járni, a közepén van egy lyuk.

Az is normális, hogy a ciklus során van, amikor magasan van és alig vagy nem éred el, és van, amikor lentebb.

[link]

[link] [link]

[link]

2015. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jó! Huhh! Köszönöm szépen a megnyugtató, kedves válaszokat és a képeket is!
2015. dec. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!