Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tablettával be...

Fogamzásgátló tablettával be lehet indítani a mensit?

Figyelt kérdés

Üdv! A problémám régre nyúlik vissza, rendszertelenűl jön meg, van, hogy kihagy 2-3 hónapot is.

Aztmondták nincs hormon bajom nincs semmi elváltozás stb.

Mégis mikor nyáron progeszteron krémet kezdtem használni 4 nap után megjött, a neten előirtak szerint kentem 4 hónapon át, 26-29. nap között megjött pontosan.

Sajnos abbahagytam, azthittem beállt, de tévedtem nem jött meg, újra kezdtem a krémet de 2 hónap kenés után sincs semmi.

Teherbe szeretnénk esni párommal. Kozmetikusom aztmondta a lányánál is igy volt nem jött meg hónapokig, beállította fogamzásgátlóval a haviját, abbahagyta rá 2 hónapra babás lett.

Fogamzásgátlót sosem szedtem, de tudom, hogy mensi alatt kell elkezdeni.

Kérdésem, ha mensin kivül elkezdeném szedni 28 napon keresztül, lehetséges lenne e, hogy megjön?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)



2015. dec. 2. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló nem beállítja a menzeszt, hanem leállítja.
2015. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Többet ártana mint amennyit használ. Fogamzásgátló szedése mellett egyáltalán nincs menzi, megvonásos vérzés van. Mindkettő vérzés, de nem ugyanaz.
2015. dec. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem így működik, a fogamzásgátló mellett rendszeres a vérzés, de ez menstruáció,nincs peteérés, ez csak megvonásos vérzés.
2015. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítőkész válaszokat. Nem tudom van e valaki ebben a cipőben, neki mi segített esetleg :/

Köszönöm mégegyszer :)

2015. dec. 2. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha babát akarsz, ne kísérletezz magadon, nagyon rosszul is elsülhet! Keress egy jó endokrinológust, és vetess vért.
2015. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!