Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladás, hüvelyflóra...

Hüvelygyulladás, hüvelyflóra visszaállítása?

Figyelt kérdés

A napokban voltam nőgyógyásznál, életemben először. A doki egy tapló paraszt volt. Szégyenlősködni sem volt időm (férfi orvos volt), 2 perc se volt a vizsgálat. Hiába mondtam neki, hogy először vagyok nődokinál, plusz hogy fáj a szex, tehát valószínűleg a vizsgálat is fájni fog picit, szó szerint belém vágta a kacsát, majd az ujját, végül még, hogy igazán adjon a "kellemes" érzéseknek, a hüvelyi ultrahangot is úgy vágta belém, mintha haragudna a világra.

Az asszisztensnője egy tündér volt, kár, hogy nem ő a nődoki.


Az eredmény: heveny hüvelygyulladás, kicsit sárgás színezetű folyás.

Ezeket a gyógyszereket írta fel:

- Fluomizin 10 mg hüvelytabletta (6db, este 1 kúp);

- Gynoflor hüvelytabletta (6 db).


Meg szerettem volna kérdezni, hogy hogyan használjam ezeket a gyógyszereket, de konkrétan ki lettem zavarva a rendelőből.


Sok nő átesett már a hüvelygyulladáson, szóval valaki biztosan tud nekem segíteni. :)


Kérdéseim:


1.) A Fluomizinból ugye 6 napon át, esténként egyet kell felhelyeznem a hüvelyembe.

Elkezdem hétfőn este a kúrát, ugye szombat este teszem fel a 6. tablettát. Akkor már vasárnap este feltehetem a Gynoflort, hogy elkezdjem helyreállítani a hüvelyflórát?


2.) Olvastam, hogy a cickafarkfű tea is hatásos lehet. Ez igaz? Mondtam, a dokinak, hogy az antibiotikumtól mindig megbolydul a menzeszem, de szerinte olyan nincs.


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2015. dec. 2. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!