Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy betegség vagy...

Terhesség vagy betegség vagy csak én félek?! .

Figyelt kérdés
22 èves vagyok, nèha elöfordult, hogy hamarabb jött a menszeszem, egy hónapba pl:kètszer, lehet stressz miatt. De ritkán volt ilyen. Most viszont okt.2-án megjött,5-en v6-án nem vèdekeztünk párommal (mert hát menstruálok ) a menszim mèg tartott 2 "eröss"napot. Aztán 28-án ismèt az lettem, normális volt mint máskor, ugyanannyi idő. Mennyisèg stb. De most nov.16-án ismèt az lettem.Nov.19-èn negativ teszt,tegnap Dec.02-án szintèn negativ teszt..nèha picit fáj a hasam..egyèb tünet nincs Lehetek terhes? . Elèg sokat streszeltem mondjuk az utobbi időben.

2015. dec. 3. 12:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ès most azt se tudom mikor kell megjönnie vagy már Nov.28ra megkellett volna.?!..:/
2015. dec. 3. 12:42
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szívesen válaszolnék, de nem értem mi a kérdés.
2015. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
22 éves létedre nagyon buta vagy. Menstruáció alatt is teherbe lehet esni.
2015. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Mindig 28-35 nappal számolj. Nem vezeted naptárban?... Nézd vissza, hogy az elmúlt fél évben hány naposak voltak a ciklusaid. Attól, hogy hónap elején megjön, még megjöhet hónap végén is, pl 27-28 napra. Nem igazán érted a szervezet működését, ahogy olvasom a kérdésedet. Egyébként mensi alatt is teherbe lehet esni, sok párnak csak akkor sikerült.

19L

2015. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta ahogy gondolod!de kösszi..ès èpp azèrt kèrdezem mert tudom,hogy teherbe lehet esni...2,negativat teszteltem!! A másadikat az együttlèt után szinte kèt honapra.Az ember normális válszt vár err itt butázol!!gondolkodj elöbb valóban ki buta?!...
2015. dec. 3. 12:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A teszt általában a szex után 10 nappal mutat "pontos vàlaszt".

De én nem gondolnám h az lennél ritkán esnek teherbe a nők vérzés alatt...

Legtöbbször a két vérzés között a 14 napon szoktak :)

2015. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudod, akkor miért nem védekezel?
2015. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mèrt nem egyszerübb válaszolni!úgy tudtam ez az oldsl azèrt van,hogy egymásnak ha tudunk tapasztalatainkból vagy tudásunkból segitsünk.Nem kritikát ès èszt osztani.A többi válaszolónak köszönöm a választ
2015. dec. 3. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nov.16-án volt meg utoljára?
2015. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nov 16 volt ,akkor dec.12-17-ig kell megjönnie.

Negatív a teszt,ne stresszelj ezen,mert attól kitolódhat.

2015. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!