Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizes szerű folyásom van a...

Vizes szerű folyásom van a mensi után kb.1 hétig. Ritkán van benne fehéres trutty. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elején azt hittem inkontinencia problémáim vannak, mert tényleg olyan volt, mintha szivárogna a vizelet. De aztán egy alkalmas pillanatban elkaptam és tükörrel megnéztem, ez vmi folyás. Holnap mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, mert 5. hónapja van ez így, mindig kb. 1 másfél hét. Van/volt vkinek hasonló problémája? Mi lehet a baj? (nem fáj, nem büdös...csak kellemetlen mert mennyiségileg tényleg sok)
2008. szept. 14. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
azaz mindig van benne kicsi fehéres nyák... de a "víz" sokkal több... mi a fene ez?
2008. szept. 14. 11:32
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális,mert van akinek erősebb a folyása főleg mensi előtt, közben és a ciklus közepén.
2008. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokallod a mennyiséget, menj el dokihoz! De egyébként normális jelenséget írsz le. A fehéres folyás mennyisége és minősége a ciklusod közepe táján, néha a végén is nőhet.
2008. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!