Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt e már hasonló képpen valaki?

Volt e már hasonló képpen valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

11 hónap 16-án voltam nőgyogyásznál utolsó menstruációm 11.03 volt.Szokás szerint lekezelő volt a Dr.azzal mentem el hogy fehér inkább már túrós bő váladékom volt papíra azt irta hogy kolpitis myc., nem mondott semmit de batrafen hüvely krémet írt fel 6 alkalmas mellé kértem fogamzásgátlót amiből mistralt írt fel. Ellezdtem a hüvelykrémet használni 11.24-én váratlanul másnapra meg is jött 23.napra (27-34 nap közt szokott megjönni) 24-én neki álltam a fogamzásgátlót szedni semmi szokatlant nembészleltem egészen tegnapig nem tudtam beazonosítani de most van még mindig tart a menzeszem amit kicsot kétlek mert nem vér vagy valamo magy gubanc lehet mert közepesen szürke folyásom lett.dokit ma hívom ùjabb időpont miatt és kicsot félek hogy valamo baj van volt hasonló valakovel?



2015. dec. 4. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lekezelő volt miért nem választasz másikat?
2015. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga a krém nagyon jó, amit írt. A szürkés folyás viszont inkább bacira utal.
2015. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor minek a hatására lehet baci mikor a menszesz elött még gombás fertőzésem volt? Mostmár kis vérdarabok is vannak a folyásomba de sajnos csütörtökig kell várnom mert addigra kaptam időpontot.
2015. dec. 5. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet a fogigátlótól is vérzés! (most kezdted el)
2015. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!