Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esély van 15 éves lány...

Mennyi esély van 15 éves lány létemre, a mellrákra?

Figyelt kérdés
Igazából ma (egyik napról a másikra) a bal mellemen, ilyen piros pöttyök (talán ekcéma szerű?) látható. Utána néztem és igazából kipróbáltam ezt a tapintós dolgot, de sem a hónaljam alatt, sem a mellemnél nem éreztem semmi csomót. De ennek ellenére nagyon de nagyon megijedtem. Azt olvastam hogy 16 év alatt egy a millióhoz az esélye hogy valaki megkapja ezt a betegséget, de ez az ekcéma szerű dolog megijesztett. Csak akkor szeretnék orvoshoz fordulni, ha tényleg van erre valami esély, különben ha ez tényleg csak ekcéma (ami amúgy nem is viszket és nem is fáj) akkor azt tudom kezelni, mert van rá krémem.
2015. dec. 4. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán a hülye parázás helyett érdemes lenne bekenned a ekcéma elleni krémmel. Azért a mellráknak általában nem az a tünete, hogy piros pöttyök jelennek meg a melleden.
2015. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Kivakartad. De ha nagyon félsz tőle, nőgyógyásznak megmutatod a melledet, és megnézi. Ne olvasgass butaságokat a neten.
2015. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves első, ma tanultunk bővebben a rákról, pontosabban a mellrák egyik új formájáról, amely tünete: pirosas kiütések a mellbimbó körül.

Kedves kérdező, nem akarlak ijesztgetni, ám az a legbiztosabb, ha elmész és szépen megmutatod egy hozzáértőnek, elmondod,hogy erre lettél figyelmes, vajon mitől lehet.

Nem kell szégyellni, jobb félni,mint megijedni. A netes olvasástól és idegen emberektől láthatatlanban nem fogsz tudni biztosra menni és megnyugodni sem!

2015. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 Ez nem a mellráknak egy új formája, hanem egy baromi ritka tünete, nem feltétlen a mellbimbó körül. Fogalmam sincs hol tanulsz, de remélem nem eü. 15 éves lánynál eleve semmi esélye a mellráknak, kiütések viszont lehetnek rajta bárhol, ha alapból ekcémás és a mellén is ekcémás foltokat talál akkor kenje be azzal a krémmel, amit használni szokott, egyéb esetben bőrgyógyászatra kell menni. Nem is értem, hogy hogyan lehet, ekkora butaságra következtetni, hogy mellrák. Nekem is volt ekcéma a mellemen, eszembe sem jutott rákra gondolni, kaptam rá elocom-ot, 1 nap alatt meggyógyult. Ha felhorzsolod a térded akkor is rákra fogsz gyanakodni? Nonszensz.
2015. dec. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neem csak annyi a bajom, hogy ilyen ekcema szeru, de megsem viszket vagy faj. Meg sem erzem. De akkor bekenem kremmel, koszi a valaszokat nagyon nyugtato volt :)
2015. dec. 4. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag 0 az esélye a ráknak a korodban, feltehetőleg ekcéma, vagy szárazság lehet.
2015. dec. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

JO lenne ha nem irnatok hulyesegeket. A legfiatalabb mellrakos akivel talalkoztam 13 eves volt es szuz, 3 honappal a menstruacoja megkezdese utan diagnosztizaltak a csomot.

En nem legbol vettem az infoimat hanem egy mellrakot eltem tul. 39 evesen volt a rakom.

2016. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Örülök neki hogy 39 évesen túlélted a mell rákot!!!


Amúgy a multkorában hallottam valakit aki néhány éve meghalt, mert a nagyvárosban sétálva a járdán a fejére esett egy jégcsap. Ebből azért mégsem következik az, hogy télen ne sétálj a járdán, mert a fejedre eshet egy jégcsap...

13 évesen se sokkal több az esélye egy mell ráknak.

2016. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hacsak 1 milliomod szazalek eselye van akkor is erdemes orvoshoz fordulni. nem veszit vele semmit es szakember mond velemenyt nem laikusok egy forumon.

ha valaki minden jozan szamitas ellenere megis beteg lesz valamiben akkor neki az a legnagyobb szazalek amig masnak semmit se jelent.

2016. jan. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!