Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Pár napja...

Mi lehet a bajom? Pár napja beteg voltam és nagyon legyengült a szervezetem, egész nap csak pihentem és aludtam. Sajnos egy vagy két napig a fürdőbe se tudtam kimenni mosakodni.

Figyelt kérdés
Egy-két napja alul a "bejárat" eléggé viszket, kellemetlenül. A vécézések fájdalmasak. Olvasgattam, hogy talán felfázás vagy fertőzés. De az alhasam nem fáj, csak vizelési ingereim vannak és a vizelés rettentően fáj. Akkor mi is ez? Régóta van barátom és természetesen szoktunk együtt lenni,de máskor nem fájt,szóval nem hiszem,hogy ez miatta van,mert egy hete már nem láttam(nem ide valósi) Akkor mi is ez?
2015. dec. 4. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Fertőzést nyilvános WCről is össze lehet szedni. Vagy simán úgy is, hogy a buszon kapaszkodsz, aztán hazaérve nem mosol kezet, és úgy törlöd meg magadat pisilés után. Menj dokihoz, amint lehet.

19L

2015. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevése óta jobban lettem,és valahogy a viszketés,a fájdalmas vizelés is megszűnt. Akkor egyszerű megfázás volt?
2015. dec. 6. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, de ha újból észleled, menj dokihoz! :)
2015. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!