Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 évesnél antibiotikumos...

9 évesnél antibiotikumos kezelés után hüvelyflóra helyreállítás. Hogy kell? Fontos, alul több.

Figyelt kérdés
Légúti problémára kapott antibiotikumot a 9 éves kislányom,meg is gyógyult belőle végre. Viszont nem sokra rá elkezdett nagyon viszketni a puncija, annyira,hogy már szinte fájt neki. Elvittem szakrendelésre tegnap, mondta az orvos,hogy az antibiotikumtól van és szükség van hüvelyi kezelésre. Írt fel egy applikátoros krémet, amit minden lefekvés előtt használni kell 10 napig. Hogy kell pontosan hqsználni? Mert én már most félek tőle,hogy fajni fog neki,vagy adjam neki,hogy próbálja magának? Köszi a tanácsokat.

2015. dec. 5. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem add neki oda had próbálja meg ő!Érezni fogja hogy fáj e neki.
2015. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van a kenőcs mellé használati útmutató vagy más nem keress rá az interneten, esetleg a patikust kellett volna megkérdezni, ha már az orvostól nem kérdezted meg...
2015. dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!