Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kínos nőgyógyászhoz...

Mennyire kínos nőgyógyászhoz fentmaradt tamponnal menni?

Figyelt kérdés

Tegnap sietségemben vagy nem tettem fel tampont (mikor másodjára elmentem mosdóba nem volt madzag) vagy pedig valahogy tulsagosan felnyomtam... Sajnos nem emlékszem, hogy melyik törénhetett így holnap elmennék nőgyógyászhoz. Félek attól is, hogy valami fertőzést elkapok a végén...

Mit kéne neki mondanom? Nagyon hülyének fog nézni?



2015. dec. 6. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is moss alaposan kezet aztán guggolj le a fürdőben és nyúlj fel amennyire csak tudsz, ha meg van a madzag akkor valószínű csak elfelejtetted kihúzni, ha nem érzel semmit a kezeddel akkor nem nagy a valószínűsége h benned lenne egy tampon, azért nem szoktuk az "agyunkig" felnyomni, magától pedig nem mászik fel.
2015. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy leirtad megcsinaltam es ugy nem ereztem semmit sem ami olyan anyagu lenne, se madzagot se pedig magat a tampont
2015. dec. 6. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzed a méhszájad, akkor biztos nincs ott tampon.
2015. dec. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom :)
2015. dec. 6. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha televan vérrel, és leguggolsz, erőlködsz, magától ki kell jönnie. Amúgy meg nem kínos a doki előtt, ezerszer láthatott már ilyet.
2015. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed az ujjaddal, akkor azért egy 8 cm-es hüvelyben nem tűnhetett el. Akkor nem tetted fel.
2015. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs tampon bent!
2015. dec. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!