Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utolsó menstruációm aug 6án...

Utolsó menstruációm aug 6án volt, majd pár nappal miután elveszítettem a szüzességem 1 héti barnás pirosas folyásom voltaug 25től. Ezesetben mikor jön meg? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tahát 20 napra rá "megjött" Most ugyanúgy szept 6-8 körül kellett volna megjönnie, és még mindig semmi.

A következő lehet, hogy csak szept 25 körl fog megjönni, mert az a barna folyás a mensim lehetett? A szex ennyire megkavarná?

óvszerrel véekezünk, és soha nem bennem megy el a párom. Így ugye lehetetlen h terhes legyek, és azért ne jöjjön meg?


2008. szept. 14. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy bekavart,de a barnázás az utalhat terhességre is.Én ajánlom hogy csináltass tesztet,aztán ha baj irány a doki.
2008. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Ha védekeztek akkor nem valószinű, hogy terhes vagy.

Velem is előfordult már, hogy rövidebb volt egy ciklusom de nekem mindig az idegeskedés állt mögötte. Amikor fősulira jártam sokat idegeskedtem a vizsgák miatt, sok esetben előfordult, hogy pont a vizsga napján jött meg.

Te nem idegeskedsz többet mostanában?

2008. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát csak emiatt, mert párom bedobta lehetőségnek h mi van ha terhes vagyok, és emiatt kezdetm ideges lenni :(

Holnap szerintem veszek egy tesztet. És amint lehet elkezdek tablettát szedni, már rég elmentem volna ha megjön..

Ha bejelentkeznék dokihoz biztos akkor jönne meg.. :(

2008. szept. 14. 15:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az idegeskedés teszi, meg azt mondják, az első szex is kicsit megboríthatja a dolgokat. Talán ezért jött meg. Ha aug. végén az mensi volt, akkor normális, hogy nem jött meg szeptember elején is. Így következőleg majd szeptember második felében kéne megjönnie. Hány naposak voltak ezelőtt a ciklusaid?
2008. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!