Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jól csinálom az önvizsgála...

Nem jól csinálom az önvizsgálatot?

Figyelt kérdés

szerintetek?ma elmentem a nőgyógyászhoz mert az egyik mellemben a belső oldalon a szegycsontomnál találtam egy méretes kemény vmit.a nőgyógyász megtapogatta a mellemet(ott ahol van az a vmi ott nem is)és közölte hogy ő nem érez semmit ha 1 hét múlva is érzem akkor menjek vissza.

ha hanyatt fekszem az ágyon akkor még szemmel is látható hogy abban a mellemben púposodik vmi a másikban nem.lehet hogy az már nem is a mellemhez tartozik?nem értem...:(


2010. márc. 22. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem jó helyen tapogatta, akkor miért nem mutattad meg egy kicsit erőszakosabban, hogy hol keresse? Ha te valamit kitapintasz, az ott van. Nem biztos, hogy rosszindulatú, de biztos, hogy ott van. Ha nem oldódik meg, akkor mutasd meg egy másik orvosnak is. Sokan panaszkodnak, hogy amúgy is lassan zajlanak a vizsgálatok, kár az időt húzni, mert ha más bajod nem lesz, akkor is esetleg hónapokig idegeskedhetsz miatta.
2010. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mutattam neki!!.....a férjem szerint az izom és le van tapadva...hát nem tudom,bízom benne hogy semmi komoly,jövő héten mindenképpen vissza megyek és remélem másik orvos lesz.
2010. márc. 22. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az emlő nem tartalmaz izmot. Az esetleg szóba jöhető nagy mellizom elhelyezkedését itt láthatod:

[link]


Nézd meg a cikket: [link]

Van egy olyan része, amely a szegycsontról ered. De ennek az emlőnél mélyebben kell elhelyezkednie, a mirigyes állomány mögött, ha álló helyzetben nézzük. A letapadt izmokat masszázzsal lehet kezelni. Azonban ha az emlőben van, akkor nem izom.

2010. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!