Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy cseréljek ilyenkor?

Hogy cseréljek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Tegnap csináltattam meg a műkörmöm(mondta a műkörmös h erős,és 2 hónapig sértetlenűl rajta marad),az a gond h pluszos tampont használok és nem tudom hogy csréljem ki műkörömmel.

Nem fogom felsérteni a hüvelyem?

13/l


2015. dec. 8. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Elnézést,de egy kis dorgálással kezdenék.

A te korodban mi a francnak nagy műköröm,ha még létezni se tudsz vele?

Ha már műkörmöt csináltatsz,akkor csináltass olyat,ami még kényelmes.


Más is megoldja,szóval ha nem teljesen hegyes,akkor valószínűleg nem tudod felsérteni magad,csak óvatosan.

Ha meg mégis olyat sikerült csináltatni,akkor sorry,használj inkább betétet,mert egy csúnya belső seb nagyon fájdalmas tud lenni.Vagy menj vissza a körmöshöz,és reszeltess le belőlle.

18/l(csak hogy tudd,hogy nem csak egy őskövületnem van ilyen véleménye,hanem minden normális érték rendel rendelkező lánynak/nőnek;))

2015. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kényelmes,ma ugy fociztam vele :)
2015. dec. 8. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
De a focizáshoz nem a körmödet kell használni,sőt tudtommal ha a kezedet használod azért büntetés jár nem?;)
2015. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

bedobásnál nem :D

sőt,kapuba is álltam kapuskesztyű nélkül :D

(de am csatár vagyok 5 éve, nem kapus csak beállítottak)

2015. dec. 8. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Használj aplikatorosat
2015. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!