Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha Norcoluttal meghozzák a...

Ha Norcoluttal meghozzák a mensim (szoptatás abbahagyása után nem jött meg) akkor van arra esély hogy utána rendszeresen lesz újra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

20 évvel ezelőtt nekem is Norcolutot adott a nőgyógyászom, mert a fogamzásgátló tabletta abbahagyása után nem jött meg spontán a vérzésem...

Sajnos, a Norcolut egy újabb hormontabletta, ami újabb bajokat idéz elő az amúgy is felborult hormonháztartásban.


Nos, addig volt vérzésem, míg a Norcoluttal meghoztuk, gyógyszer nélkül nem!


Sok évvel később tudtam meg, hogy a felborult hormonháztartást természetes módon is helyre lehet állítani FITOÖSZTROGÉNEK segítségével (ez növényi hormon, ami képes helyreállítani és az optimálisan legjobb szintre beállítani a hormonháztartást minden káros mellékhatás nélkül).


Nekem akkor sok év kellett, hogy a szervezetem magától helyrerázódjon, mert a hormontablettákat nem voltam hajlandó magamba tömni.


Ha most ilyen problémám lenne (vagy a lányomnak lenne ilyen baja), akkor fitoösztrogén tartalmú táplálékkiegészítőket szednék/javasolnék : pl. a SZÓJAVIT FORTE kapszula remek erre a célra!

Ez patikákban, gyógynövényboltokban, illatszerboltokban szabadon vásárolható.


Kb. 2-3 havi szedés után várhatod a hatását, rendeződni fog a menstruációd, hormon-termelésed. :D

2010. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!