Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor jött meg a menszes...

Kinek mikor jött meg a menszesze? Elvileg a szoptatás abbahagyása után nem kellene már megjönnie? Kb.2 hónapja már nem szoptatok. Ha nem jött még meg mennyi az esély teherbeesésre?

Figyelt kérdés
8 hós baba anyukája
2010. márc. 5. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont 2 hónappal a szopi abbahagyása után jött meg először. Elvileg legkésőbb 3 hónappal meg kell jönnie utána, ha nem, irány a doki.

Attól még lehet peteérésed.

2010. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos a kislányom, még mindig szoptatom ennek ellenére már két hónappal ezelőtt megjött.
2010. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem akkor jött meg amikor már keveset szopott, 10 hósan,de még mindig szoptatom 17 hósan is, persze minden hónapban megjön

szerintem Te terhes vagy.....az orvos nekem azt mondta, h amig szoptatok addig befolyásolt a petefészek működés, utána nem....semmi oka nincs h ne jöjjön meg...vegyél tesztet

2010. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoptatok,nem vagyok terhes,mégis kimarad már 2. hónapja... :-(

Amúgy szerintem lehetsz terhes.

2010. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tegnap jött, meg, pont tegnap volt 20 hetes a kislányom. Még napi 3-szor szoizik, kb 2 hete, előtte még napi 5 volt, gondolom ezért.
2010. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy terhes...legalább is ha odafigyeltetek, h ne legyél akkor biztos h nem :) én december elején hagytam abba a szoptatást (sajnos) és februárban jött meg. Én is 3 hó türelmi időről tudok!
2010. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Közben elolvastam még egy két véleményt a neten, ott azt írják, hogy egyes esetekben akár fél év is eltelhet az első menszi érkezéséig. Egyébként saját megnyugtatásomra vettem két teszt-csíkot, tegnap délután és a ma reggeli is "nem terhes" csíkot mutatott.... Azt hiszem íratok fel gyógyszert majd...
2010. márc. 6. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!