Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactinelle hüvelykapszula...

Lactinelle hüvelykapszula okoz ilyen tünetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem visszatérő hüvelygombám volt. Most először éreztem azt, hogy meggyógyultam.. Mondta a nődoki, hogy mindenképpen menstruáció után használjam a lactinelle-t, hogy visszaállítsa a hüvelyflórám. Nem volt kellemetlen szagú már a nemiszervem, hosszú hónapok óta, és a folyásom is rendbe jött, meg alig volt. (viszketési tünetem nem volt!) 3 napja használom a Lactinellet, hogy visszaállítsa a PH-m, de a második napon már elkezdett ott lenn viszketni. A megmaradt kapszula 5-6 óra után kezdett belőlem csak távozni. De a viszketés zavar inkább... Nem olyan durván, és csak akkor , ha mozgok. Ezt okozhatja a Lactinelle? Szagom továbbra sincs, sem olyan folyásom. Remélem nem jön vissza :( Most először éreztem hogy elmúlt.... Lehetséges, hogy így gyógyulok, vagy akármi? hiszen előtte sosem viszkettem ott lenn.


Válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. dec. 10. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár már nem aktuális a kérdés, de hátha mas is olvassa.

Én használtam, de soba többet. Nekem is viszketett tőle. Előtte nem. Terhesség alatt kaptam hüvelyflóra helyreállítására. Már feltenni is szörnyű, vannak ezerszer jobb kúpok.

2016. márc. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kétszer is használtam, de abba kellett hagynom mindkét alkalommal, mert elviselhetetlen égő érzést okozott. Az első után azt hittem, a hüvelygomba nem gyógyult és az okozza, de most csak megelőzés miatt kezdtem el, ugyanolyan elviselhetetlen égő érzést generált,ami napokig fennmaradt. Többször nem fogok kísérletezni vele. Használtam már több fajtát, azokkal nem volt gond.
2022. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!