Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelenthet ha több hónapja...

Mit jelenthet ha több hónapja kisebb szünetekkel vérzem?

Figyelt kérdés
Ma már kb 1 hónapja abba hagytam egy fogamzásgátlót amit 4 évig szedtem.Mikor elkezdődött ez a vérzés amitől ma már nyugottan sem tudok aludni,még szedtem közben hagytam abba.Az orvos elég nem tőrődöm stilusban kezeli ezt a dolgomat.Tanácstalan vagyok.Lehet,hogy méhen- kivűli terhesség? Vagy egyébb nagyobb problémám lehet? A mai napig elmulik majd visszajönn a vérzésem.Mitől?
2008. szept. 14. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még egy kis idő kell a szervezetednek, amíg teljesen kiürül a tabletta. Attól, hogy abbahagytad valószínűleg kicsit felborult a hormonháztartásod, és ez okozhat ilyen jellegű vérzést.
2008. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is lehet attól, hogy felborult a hormonháztartásod. De ettől függetlenül én felkeresnék egy másik, normális orvost, mert azért ez nem játék. Egyéb probléma is lehet, és nem árt ha alaposan kivizsgálnak. Már csak azért is fontos lenne, hogy megnyugtasd magadat. És azt az orvost, aki nemtörődöm módon kezeli ezt, örökre hanyagolnám...
2008. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint neked is sok gondot okoz az abbahagyás. Bár inkább az szokott lenni, hogy nem jön meg utána... Viszont ez nagyon nem normális, és ha sokat vérzel, az nagyon veszélyes. Menj el egy másik orvoshoz, és mondj el neki mindent, hogy mi volt, mit szedtél, mikor hagytad abba, mikor kezdődött,stb. Sajnos sok az ilyen nem törödöm orvos, ilyenkor keresni kell másikat! Tedd meg mielőbb! Én azt mondanám, hogy hormonális probléma van nálad. Mivel ezeket nem lehet vérvétel nélkül kideríteni, ragaszkodj is hozzá, hogy kivizsgáljon, ne pedig rád nézzen és felírjon valamilyen tablettát!
2008. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2008. szept. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!