Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisfiam egész éjszaka...

4 hós kisfiam egész éjszaka sír kisebb nagyobb szünetekkel, nincs ébren! Már egy hónapja. Nincs vmi ötletetek, hogy mit tehetnék? Homeopátiás bogyó használt nektek? Vagy mi? Nagyon fáradt vagyok már.

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy éhes?
2010. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kapcsolj neki villanyt. Ha mindent kipróbáltál már, akkor menj el a Madarász utcai gyermekkorház alváscentrumába. Nekem ott segítettek.
2010. máj. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fel sem ébred,ha felveszem,akkor sem.Csak sír,aztán hirtelen csend.És ez megy egész éjszaka.Van hogy nagyon durván ordít,van,hogy csak nyöszörög.Sajnos vidéki vagyok,de gondoltam hogy segítségért fordulok egy orvoshoz.EEG vizsgálatot csináltak nektek 14.01-es válaszoló?Mi volt a panaszotok és hogy segítettek?Milyen vizsgálatokkal?Hálás lennék,ha bővebben leírnád.Nagyon el vagyok keseredve...
2010. máj. 29. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett vizsgálat. Elmondtak néhány dolgot, hogy hogyan kell megtanítani aludni, és hogy mikre kell figyelni. Ők amúgy eredetileg fizikai problémákat (testi) keresnek a rossz alvás hátterében, de ha nem kell keresni az elmondottak alapján, akkor tanácsokkal segítenek. Sajnos beutaló az kell, meg időpontkérés. De szerintem egy túrát megér. De szívesen elmondják telefonon, hogy ez most testi baj lehet, vagy nem, ha elmondod, mi a helyzet.
2010. máj. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!