Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemeneti sebnél van...

Hüvelybemeneti sebnél van fertőzésveszély?

Figyelt kérdés
Tegnap a seb keletkezése után nagyon véreztem, mára már viszonylag elmúlt. Tüneteket nem észelelek, enyhe alhasi fájdalom van, de holnap kell megjönnie, viszont nagyon aggódom hogy esetleg kialakulhatott valami fertőzés.Mit tegyek, illetve van okom aggodalomra? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 13. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!
2015. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van. Menj orvoshoz! Ott hogy keletkezik seb vajon...
2015. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sebed van ezen az érzékeny részen, azzal nagyon sürgősen el kell menned az orvoshoz, mert az nem normális.
2015. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, pár hete szex közben a szűzhártyám egy része újra leszakadt, nem voltam már szűz, de a doki szerint ez a maradék dolog leszakadt. Na most ezt úgy kell elképzelni, hogy volt egy kicsi seb, egy úgymond fityegő cucc (kb 0.5mm), azt mondta fent maradhat, mert nem okoz semmi bajt, csak kellemetlen lehet szexnél. Most ez a dolog leszakadt, de kisebb volt a vérzés mint annó, tehát így alakult ki ott a "seb". Nem tudok elmenni jelenleg dokihoz, de akkor pár hete is teljesen megnyugtatott a nőgyógyászom, hogy nincsen semmi baj, nem kaptam rá gyógyszert sem, csak egy kúpot az akkor esedékes volt folyásomra. Így mi a vélemény?
2015. dec. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!