Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta miatt nem...

Petefészek ciszta miatt nem jön meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tri-regol fogamzásgátló mellett szeptember óta nem menstruáltam.Az első szünetben amikor nem jött meg a doki azt mondta szedjem tovább a gyógyszert előfordulhat ilyen.A második szünetben sem jött meg ezért elmentem ismét és akkor talált mindkét petefészekben cisztát.Kaptam Rantudil-Forte kapszulát.Már beszedtem egy dobozzal,de még mindig nem jött meg...Terhességi tesztet 4db-ot csináltam mind negatív..Már komolyan nem tudom mitől lehet.A doki azt mondta akkor menjek vissza ha megjön és elmúlt..Valaki volt hasonló helyzetben?Az endometrium 2mm tehát baba biztos nincsen..
2015. dec. 14. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló után még az is normális, ha fél évig nem jön meg, mert a szervezetnek idő kell, amíg visszaáll.
2015. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szünet az a két levél közötti szünet...
2015. dec. 14. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy váltani kéne fogamzásgátlót? meg nem ártana egy teljes hormonvizsgálat sem. Meg tudni kéne mekkora az a ciszta. ha jól emlékszem 40 mm a határ. alatta még tüszőnek hívják, felette már ciszta.
2015. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A jobb oldali 33mm a bal 37mm.Eddig nem volt ilyen mindig időben megjött.
2015. dec. 14. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!